Спецпроєкти

Дослідження: 89% топових блогерів дають шкідливі поради з харчування


Бажаючі схуднути мають обережніше підбирати собі харчування за чиїмись рекомендаціями. Як виявилося, не всі впливові джерела інформації надають правильні поради. Це було очевидним, але тепер з’явилося підкріплення у вигляді офіційного дослідження.

В Університеті Глазго дослідили харчові рекомендації від провідних блогерів. Результат невтішний – лише один з дев’яти топових британських блогерів, які спеціализуються на контролі харчування та схудненні, надавав точну інформацію щодо зниження ваги. Цей самий блогер мав офіційний сертифікат дієтолога. Інші інфлюєнсери ніяких сертифікатів або дипломів про відповідну освіту не мали.

Дослідники брали до уваги блогерів, які мали більше 80 тисяч підписників та вели активний блог контролювання ваги.

Один з авторів дослідження, Кристина Саббах, відзначає – найчастіше блогери подають свою думку про схуднення як беззаперечний факт. Крім того, рецепти, які пропонують для схуднення, у більшості випадків не відповідають критеріям сбалансованого харчування Великобританії.

Саббах вважає небезпечною ситуацію, що склалася, оскільки від неправильних порад може постраждати широка аудиторія людей.

Іноді гонитва за конвенційно красивою фігурою призводить до реальних проблем зі здоров’ям. Історії людей, які через бажання виглядати ідеально отримали розлади харчової поведінки (РПХ), можна почитати у нашому матеріалі.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь