Спецпроєкти

Чому жінкам не варто імітувати оргазм?


Порадами імітувати оргазм, щоб чоловік не почувався ображеним або приниженим, на щастя, перестають керуватися. Вони залишаються у другосортних жіночих журналах між рекламними сторінками. У суспільстві ж нормальним (і необхідним!) проявом почуттів стає відверта розмова між людьми про своє сексуальне життя.

Дівчата і жінки перестали соромитися. Вони все частіше відверто кажуть партнерам, що під час сексу їм не сподобалося, а що є джерелом насолоди. І це суттєво впливає на якість сексу. Коли всі вподобання обговорені, а проблемні моменти вирішені, вірогідність, що обидві людини в процесі отримають задоволення, значно вища.

Про жіночий оргазм

Довгий час вважалося, що «правильним» жіночим оргазмом є лише вагінальний. Відповідно, під словом «секс» малася на увазі тільки практика пенетрації. Проте більшість дівчат і жінок зізнавалися, що значно частіше отримують кліторальний оргазм – сексуальну розрядку внаслідок стимулювання клітора. Близько 75% не можуть досягти оргазму без стимулювання цього органу. 

Вчені билися над загадкою, яку функцію в жіночому організмі виконує клітор. Врешті-решт стало очевидно, що його єдина функція – приносити задоволення. Це орган, який природа створила виключно для того, щоб жінка кайфувала в процесі.

Щодо форми та розташування клітора також точилися суперечки. Ще донедавна вважалося, що цей орган має вигляд невеликої виступної частини над уретрою. Та пізніше виявилося, що це – лише голівка клітора, а більша його частина розташована в середині таза. Після цього відкриття постає питання, чи варто поділяти жіночий оргазм на кліторальний та вагінальний, якщо частина клітора безпосередньо впливає на оргазм і при пенетрації.

Чому жіночий оргазм важливий для обох?

Принаймні тому що від процесу мають бути в захваті обидва учасники. Якщо людина не отримує від сексу задоволення, вона сприймає його, скоріше, як важкий обов’язок. Є, звісно, асексуали, які зовсім не потребують статевих контактів – таких людей від 1 до 3%. Та якщо людина не асексуал/-ка, відчуває потребу в сексі, а задоволення від нього зовсім не отримує – це не нормально. 

Для пар, які планують дітей, оргазм жінки також відіграє важливу роль. Дослідження довели, що стимуляція клітора й сексуальна розрядка допомагають швидше завагітніти. Під час сексу в дівчат та жінок посилюється піхвовий кровотік, збільшується кількість змазки, підвищується температура. Також змінюється положення шийки матки – вона відводиться від основної маси сперми. Це допомагає уникнути швидкого потрапляння сперматозоїдів, яким потрібен певний час, щоб стати рухливими та мати можливість запліднити яйцеклітину.

Тож оргазм жінки необхідний не лише для її гарного самопочуття, а й відіграє важливу роль для репродуктивного здоров’я.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь