Спецпроєкти

Не гірше Brazzers. 10 порад, як створити хоумвідео


Ми майже впевнені, що кожен хоч раз у житті дивився порно, а хтось робить це щодня. І це нормально. А що робити, коли захотілося зняти своє власне відео, спробувати себе в ролі професійного актора та на своєму прикладі продемонструвати найкраще, що є в порноіндустрії? Якісне та правильно зняте хоумвідео має безліч плюсів: такий контент внесе неабияку пікантність у ваші стосунки з партнером/-ами, сприяє підвищенню власної сексуальности (завжди хотіли подивитися на себе збоку, але не знали як), це можливість на один день спробувати себе у новій ролі. 

Над створенням професійної стрічки працюють десятки людей, актори використовують свої професійні навики та прийоми, а сюжет складає сценарист. Але ніхто не каже, що створити якісне домашнє відео не можливо. Ми зібрали для вас основні рекомендації та поради, як зняти хоумвідео, яке захочеться переглянути не раз.

Визначте, для кого ви це знімаєте

Все, що потрапляє в мережу, залишається там назавжди. Пам’ятайте про це. Ви маєте розуміти, що людина, з якою ви збираєтесь записати хоумвідео, довіряє вам повністю та очікує на таке ж ставлення і від вас. Заздалегідь визначте, що ваша мета і бажання однакові: робите ви це для себе чи хочете завантажити на порносайт – вирішувати вам обом. Кім Кардаш’ян може і стала відомою у такий спосіб, але якою ціною. 

Будьте уважними, куди ви завантажуєте відео 

Процес отримання та передачі файлів значно спростився у наш час. Зараз ви можете обмінюватись файлами, просто маючи спільний доступ до хмари. Тому будьте дуже уважними, коли завантажуєте щось подібне до сховищ. Перевіряйте, в кого є доступ до цих документів. Цей пункт також стосується і секстингу

Обговорюйте все, що буде у відео

До того, як починати робити відео, визначтеся з тим, що ви хочете робити. Тобто обговоріть пози, які ви хочете спробувати, де це буде, як ви хочете почати відео, як закінчити та інші деталі. Тут сюрпризи вам не потрібні. Навіть професійні порноактори знають, що їх очікує на відео. Від цього залежить їхній гонорар. Ніхто не погодиться на зйомку без чіткого розуміння, що вона/він має робити та що будуть робити інші з нею/ним. 

Поводьтесь природньо

Не потрібно прописувати сюжет та репліки кожного з учасників. Пригадуєте, коли в школі ви розповідали наапм’ять вірш або брали участь у виставі, все, про що ви думали у той момент, було, як не забути вивчене. Але в хоумвідео головне – це насамперед секс, а не ваша розмова та правильність порядку слів. 

Ви можете визначитися з основною ідеєю відео. Наприклад, ви не заплатили за квартиру, і орендатор запропонував вирішення питання, або ви ну дуже хочете скласти іспит, або, може, ви чекаєте на піцу/сантехніка. Просто уявіть, що так і є насправді, поводьтеся так само, як у реальному житті. Ну можна трошки сміливіше. 

Налаштуйте світло на місці зйомки

Надмірна професійність нам не потрібна, але деякі моменти все ж таки важливі. Як ось, наприклад, світло. Ви ж знаєте, що для гарної фотки в Інстаграм потрібне правильне освітлення. Так само й з відео. Радимо ставити світло не на максимальну потужність, а так, щоб атмосфера була інтимнішою, теплішою. Зробіть пробні кадри, подивіться, який ви маєте вигляд на екрані. 

Попрацюйте над собою заздалегідь  

Обирати пози потрібно з думкою не про зовнішність (живіт не висить, не видно целюліт), а про максимальне задоволення. Ми радимо дотримуватися принципу «Я люблю себе і своє тіло в будь-якому вигляді» не лише під час зйомки хоумвідео, але й по життю. А коли вас знімають на камеру, це взагалі перша необхідність. 

Ви та ваш(і) партнер(и) маєте любити себе, своє тіло – в різних позах, ракурсах, у кожний момент часу. 

Оберіть своє вбрання 

Один з бонусів хоумвідео – це можливість зробити щось, що так давно хотілося. Наприклад, ви придбали комплекс білизни, але так ніколи і не одягли. А може, ви завітали до сексшопу та підібрали собі щось цікавеньке. Або ж ви маєте є якусь сукня або костюм, занадто відверту/-ий, на ваш погляд, для вулиці, а тут є така можливість! Приємні моменти складаються з таких дрібниць. 

Обирайте камеру, що вам підходить 

Якщо ви вважаєте, що для зйомки необхідно купити фотоапарат або знайти, в кого можна його позичити, це зовсім необов’язково. Якісне відео можна зняти на камеру практично будь-якого смартфона. Можна придбати спеціальний тримач для телефона, це вийде набагато дешевше за професійну техніку. Звісно, ви можете скористатись і нею, це ваш вибір.

Дивіться на ситуацію з іншого боку 

Тобто зі зміною пози змінюйте положення камери (телефона). Якщо ви обрали місіонерську, нехай камера буде в руках того, хто зверху. Або якщо зараз ви в позі «наїзниці», можна віддати камеру партнеру. 

Зміна кадрів, як і зміна поз, додає пікантности. 

Розважайся!

Пам’ятайте про те, що ви вирішили зняти це відео, щоб розважитися. Такі відчуття, як дискомфорт, сором, страх бути поміченим – це зовсім не те, що ви очікуєте. Атмосфера навколо має дуже велике значення. Ви повинні бути впевнені, що в будь-який момент зйомку можна припинити, поставити камеру на паузу, обговорити те, що вас хвилює або не подобається вам, можете поділитись новою ідеєю. Піклуйтесь про партнера/-ку, а головне – піклуйтесь про себе.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь