Спецпроєкти

Коли троє сказали «так»: практичні поради для сексу втрьох


У дослідження 2017 року від Forbes виявили, що кожен сьомий американець мав досвід сексу втрьох, а кожен п’ятий хотів би спробувати такий секс. У ході іншого дослідження також стало відомо, що серед опитаних жінок та чоловіків (202 жінки та 72 чоловіка) 64% зацікавлені в тому, щоб зайнятися сексом втрьох. 

Такий різновид сексуальних практик може стати цікавим досвідом, але так само може залишитися неприємним спогадом у вашому сексуальному житті. Щоб отримати тільки приємні відчуття та мінімізувати вірогідність неприємностей, потрібно з’ясувати основні моменти.

Що спочатку?

Насамперед слід визначитися з головним – хто буде брати участь у цьому досвіді: три чоловіки, три дівчини, два чоловіки і одна дівчина або навпаки. Безпосередньо на процес стать учасників не впливає, це рішення просто допоможе вам зрозуміти, в якому напрямку рухатись. 

Після цього слід вирішити, чого ви очікуєте від цього досвіду. Ви хочете домінувати або, навпаки, віддати контроль у руки інших? Ви хочете знайти пару для цього досвіду або ви зі своїм партнером/партнеркою самі в пошуці? Відповіді на ці запитання дадуть вам змогу зрозуміти, що саме ви шукаєте та як це здійснити в реальному житті. 

Як запропонувати секс утрьох у стосунках?

Розмова з партнером/партнеркою про сексуальні бажання може викликати різні емоції, іноді навіть спричинити сварку або непорозуміння між вами двома. Тому варто підготуватися до такої бесіди. 

Насамперед спробуйте визначити, чому ви хочете спробувати секс утрьох. Будь-яка причина має право на існування, тільки якщо це не спроба зблизитись із кимось іншим через наявність проблем у стосунках… Краще спочатку вирішити власні непорозуміння. 

Коли причину з’ясували й не виявили жодних привидів для хвилювання, переходимо безпосередньо до розмови. Для того щоб не зробити партнеру/партнерці неприємно та не образити, краще почати так: «Я уявив/уявила дещо… Ніби ми…». І далі ви можете описати своє бажання. Оскільки це уявна ситуація і ви не говорите відверто, що хочете цього саме зараз, людина може відкрито обговорити це, висловити свою думку. Якщо реакція буде негативною, то ви відразу зрозумієте, що ваш партнер/-рка не готові до такого експерименту або він просто суперечить його/її принципам. Можливо, ваш партнер/-рка захоче задовольнити ваші бажання та зробити вам приємно в інший спосіб, який ви визначите разом. 

Де знайти людей?

Тут є чимало варіантів, варто тільки обрати той, що вам підходить. 

Ви можете знайти двох учасників неочікувано і раптово, наприклад, у барі, на вечірці, на якійсь події. Це може бути надзвичайно захопливо й цікаво, але пам’ятайте про безпеку, про вплив алкоголю та речовин на ваше рішення і про те, що це незнайомі вам люди. 

Якщо ви вирішили спробувати секс утрьох з кимось, кого вважаєте другом або подругою (або одразу з двома), тут є два важливих моменти: може бути або дуже незручно, або дуже круто. Скоріше за все, ви плануєте бачитися після цього досвіду і вам може бути незвично пригадувати свого друга/подругу без одягу та ще й під час сексу. Водночас якщо ви достатньо близькі, між вами є емоційний зв’язок, ви добре знаєте та поважаєте  один одного, то це запорука приємного статевого акту: вам буде комфортно, безпечно та приємно. 

Онлайн-застосунки, зокрема й тіндер, можуть стати ідеальним місцем для пошуку людей. Такий варіант може підійти для пар: ви можете створити акаунт та вказати в описі мету пошуку або створити парний акаунт. Таке трапляється доволі часто, тож було навіть створено застосунок спеціально для пар. Але пам’ятайте про приватність – ваш профіль можуть побачити знайомі, колеги, друзі. Будьте готові до цього.

Для тих, хто полюбляє вечірки та нові знайомства в неформальній обстановці, проводять кінквечірки. Ми вже розповідали, як підготуватися до своєї першої вечірки в стилі кінк та про що варто знати. Тут ви точно можете знайти однодумців. 

Що з’ясувати перед актом?

Головне, що варто з’ясувати, як і у випадку будь-якого сексуального контакту, – це згода. Безумовна та абсолютна від всіх учасників. Ви маєте впевнитися, що кожна людина бере участь добровільно та з метою отримання задоволення. 

Після отримання згоди варто обговорити власні межі та вподобання кожного. Це стосується проникнення, хто саме його буде виконувати, а хто прийматиме, який різновид вас цікавить, а який для вас неприпустимий, чи будуть сексіграшки, які з них ви хочете використовувати та інші деталі.

Корисним буде стоп-слово. Це може будь-яке слово, головне, щоб усі учасники знали, що воно означає. Наприклад, слово «ківі»: коли хтось скаже його, всі мають зупинитись, у будь-якому разі та за будь-яких обставин. 

Окрім фізичних складових та деталей, що стосуються акту, варто пам’ятати про емоційну складову. Одразу обговоріть, чого ви хочете: одноразову зустріч або в разі успіху не проти повторити досвід. Також з’ясуйте приватність цієї події: якщо ви не хочете, щоб комусь, крім вас трьох, стало відомо про ваш секс, скажіть про це заздалегідь. 

Що варто знати про безпеку?

Ми не перестаємо нагадувати про необхідність та важливість безпеки в сексі. Найкращий метод контрацепції тут – це презервативи. Ви не можете знати про інтимне здоров’я іншої людини, тільки якщо ви не постійні партнери і на власні очі не бачили довідку від лікаря. В усіх інших випадках – презерватив. 

Окрім цього, пам’ятайте, що при зміні партнера або способу проникнення (анальне/оральне/вагінальне), варто змінити презерватив на новий. Тому радимо запастися достатньою кількістю. 

Якщо ви вирішили застосувати іграшки, також слід пам’ятати про безпеку при користуванні ними. У сексшопах продають спеціальні рідини для очищення іграшок, не нехтуйте ними. Очищуйте іграшки в разі зміни користувача. 

Який головний принцип сексу втрьох?

Цей принцип має три основні складові: віддавай, отримуй, грай. Перший пункт означає, що варто приносити задоволення іншим учасникам і пам’ятати про кожного. Другий – це пам’ятати про себе та свої відчуття: має бути збережено баланс між отриманням та віддачею. Третє та найцікавіше – грай – тобто сміливо пробуй нове та незвичне (але пам’ятаючи про особисті межі інших, все має бути оговорено).

Чого не варто робити? 

Секс утрьох, як і будь-який інший, може мати свої негативні моменти. Наприклад, може виникнути страх бути зайвим. Якщо вам необхідно відійти до вбиральні, попити води або просто трохи відпочити, це нормально, не варто соромитись. Інші учасники мають поставитися до цього з розумінням. 

Імовірність стати третім зайвим все ж таки є, якщо, наприклад, ви виконуєте роль партнера/партнерки для пари. Але це вже відповідальність людей у стосунках не забувати про те, що вони втрьох і приділяти увагу кожному учаснику. 

Якщо ви хочете зробити цей досвід одноразовим та без емоційної залежности від учасників, не варто зовсім вимикати всі свої почуття. Секс – це обмін енергією і у вас все одно виникнуть якісь емоції та відчуття. Не варто їх стримувати тільки через свій страх. Залишайтеся собою.  

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь