Спецпроєкти

Raketa почала доставляти продукти із супермаркетів


Разом проти коронавірусу: збираємо 1 000 000 грн на захисні костюми для лікарів. Твій внесок важливий!

Причин порушувати карантин стало ще менше: сервіс доставки Raketa оголосив про розширення послуг. Кур’єри привозитимуть до дверей клієнта найбільш затребувані продукти та госптовари із супермаркетів.

Зараз послуга доступна тільки в Києві. Доставка здійснюється з магазинів мережі Ашан, що впродовж цього тижня почергово підключаються до Raketa. Найближчим часом зробити замовлення можна буде і в інших містах, а список партнерських магазинів і мереж обіцяють розширити.

Доставка здійснюється в радіусі 3,5 км від магазину. Користувачам будуть доступні 300-400 найпопулярніших товарних позицій, зокрема продукти харчування, господарські товари, алкоголь і тютюнові вироби. Поки що час доставки не повинен перевищувати 90 хвилин, а після завершення тестового періоду — 60 хвилин.

Максимальна вага замовлення — 20 кг. Вартість доставки фіксована — 60 грн. Доставка Raketa з кафе і ресторанів, як і раніше, безкоштовна.

Щоб скористатися доставкою Raketa, завантажте однойменний застосунок на смартфон. Запустивши його, ви побачите список партнерських магазинів і ресторанів, розташованих у радіусі 3,5 км, замовлення з яких може бути доставлене менш як за годину.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь