Спецпроєкти

В Україні безкоштовно навчатимуть найкращим світовим практикам з безпеки


Громадська організація Traffic Challenge та доброчинний фонд «Демократичний розвиток» оголосили про запуск міжнародного освітнього центру Safety Park. Проєкт презентує в Україні сучасні міжнародні стандарти, інструменти, алгоритми та засоби безпеки, визнані у всьому світі.

Основною навчальною програмою освітнього центру стане комплексний курс зі 100 тренінгів – #Курс100. Набір на безкоштовне навчання вже відкрито – подати заявку на вступ можна до 15 травня за посиланням: https://bit.ly/3bBjXXh.   

Місія Safety Park – змінити безпекову політику України, сформувавши клас компетентних та активних людей, які впливатимуть на законотворчість, освіту, культуру та наближатимуть стандарти безпеки життя в Україні до рівня розвинених країн.

Перший комплексний #Курс100 від Safety Park стартує вже у травні цього року. Під час нього студенти опановуватимуть найкращі світові практики та інструменти захисту життя і здоров’я у 15 напрямках безпеки: 

 1. Безпека дорожнього руху
 2. Психологічна безпека
 3. Інформаційна безпека
 4. Фізична безпека та протидія насиллю
 5. Хімічна безпека
 6. Пожежна безпека
 7. BLS (Basic Life Support)
 8. Екологічна безпека
 9. Безпека з електрикою
 10. Безпека здоров’я та харчування
 11. Економічна безпека
 12. Статева безпека
 13. Поведінка в надзвичайних ситуаціях
 14. Радіаційна безпека
 15. Безпека для батьків і педагогів

Подати заявку на #Курс100 до освітнього центру Safety Park може будь-який українець віком від 12 років. Навчання триватиме з кінця травня по вересень 2020 року включно, випускники отримають сертифікати від українських та міжнародних організацій, які визнають в Україні та закордоном.

У ролі лекторів та тренерів курсу виступатимуть фахівці-практики з міжнародною сертифікацією, науковці, керівники найбільших та найвпливовіших в Україні громадських організацій та представники компаній-лідерів у профільних сегментах.

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь