Спецпроєкти

Уряд продовжить карантин до 31 липня. Подробиці


Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що, зважаючи на зростання кількості хворих на коронавірус в Україні, уряд продовжить карантин до 31 липня 2020 року.

Цю новину голова уряду  повідомив під час засідання сьогодні, 17 червня.

«4853 людини захворіли на коронавірус за останні 7 днів. І це найбільше число за весь час пандемії в Україні, – підкреслив Шмигаль. – Враховуючи зростання кількості коронахворих, ми продовжимо дію адаптивного карантину до 31 липня цього року. Також сьогодні ми розглянемо запропонований Міністерством охорони здоров’я оновлений підхід до адаптивного карантину, який передбачає можливість посилення карантину в окремих регіонах, якщо цього вимагатиме ситуація».

Також мер Києва Віталій Кличко заявив сьогодні на брифінгу, що у столиці посилюють контроль за дотриманням карантинних заходів. У випадку порушень правоохоронці складають адмінпротоколи.

Мобільні групи контролю перевіряють дотримання протиепідемічних вимог у діяльності закладів торгівлі, громадського харчування, побутових послуг та інших. У разі недотримання працівниками чи відвідувачами встановлених правил складають протокол про адміністративне порушення.

Кличко нагадав, штрафи за такі порушення для громадян складають від 17 до 51 тисячі гривень, а на заклад чекає штраф від 34 до 340 тисяч. У разі ж виявлення значних порушень заклад можуть закрити – до їх усунення, наголосив мер.

За дотриманням маскового режиму правоохоронці стежитимуть також у вагонах київського метро.

Нагадаємо, що місто Київ, Вінницька, Волинська, Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Рівненська, Тернопільська, Чернівецька й Чернігівська області не можуть пом’якшувати карантин. Області не відповідають критеріям для наступного етапу пом’якшення карантинних обмежень через високу інцидентність коронавірусу.

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 17 червня в Україні підтверджено 33 234 випадки COVID-19, з них 14 943 одужали, 943 померли. Протягом останньої доби лабораторно підтверджено 758 випадків.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь