Спецпроєкти

Книга дня: «Моя кухня» з рецептами від Даші Малахової


15 червня у видавництві Yakaboo Publishing виходить книжка «Моя кухня» Даші Малахової.

У книзі Даша Малахова розповідає, як формувалася її філософія кухні, чому це для неї місце сили і відпочинку,  ділиться своїми кулінарними секретами та родинними рецептами натуральних і простих страв: смаколиками з дитинства, стравами для романтичних вечорів на двох і гучних вечірок, найкращим з української кухні, розмаїттям страв для прихильників здорового харчування.

«У цій книзі – мої спостереження та рецепти життя, яким воно є для мене. Смачного, простого, зрозумілого, сучасного, але й традиційного. Щоденна метушня та бажання досягнути більшого часто дуже псують якість нашого існування, але його смак легко відновити, якщо повернутися до простоти. Я запрошую вас на свою кухню, яка не є ідеальною або показовою, але дарує мені дуже приємні миті, де я можу бути відвертою, простою та домашньою», – пише Даша.

Також на основі своєї книги Даша запускає онлайн-уроки, які виходитимуть з 20 червня на openmind.academy. Курси покликані навчити філософії простоти і перетворити приготування їжі на приємний ритуал, що приносить задоволення всім його учасникам.

Книжку можна передзамовити на сайті Yakaboo.ua. Перші 100 клієнтів отримають свій примірник з автографом авторки.
Даша Малахова – акторка, кулінар і рестораторка, теле- і радіоведуча, авторка кількох кулінарних телепроєктів. У 2007 році заснувала проект Kartata Potata, мета якого – розвиток культури харчування в Україні для дорослих і дітей.
#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь