Спецпроєкти

Yves Rocher висадили 100 000 дерев у Житомирській області. Що за проєкт та як долучитися?


У квітні 2020 року Фонд Yves Rocher спільно із Всеукраїнською громадською організацією «Асоціація агроекологів України» висадили 100 000 дерев у Народицькому районі Житомирської області. Це зробили в рамках проєкту «Озеленимо планету разом».

«Тепер у Житомирській області стало на 100 тисяч дерев більше, які за 5-10 років утворять густий ліс», – зазначає Фонд.

Уперше Україна приєдналася до проєкту «Озеленимо Планету Разом» у 2012 році. Відтоді фонд Yves Rocher вже висадив 606 400 дерев в Україні, зокрема у Львівській області та з 2016 року в Народицькому районі Житомирської області. Там землі найдужче постраждали під час катастрофи на Чорнобильській АЕС та були виведені із сільськогосподарського користування через їхню непридатність. Тепер на землях зростатиме сосново-березневий ліс.

Глобальна мета проєкту – висадити 100 мільйонів дерев по всьому світу до кінця 2020 року.

Кожен клієнт Yves Rocher може долучитися до проєкту: бренд разом з фондом висаджує дерево за кожну покупку екопродуктів (Концентрований Гель для Душу, Концентрований Шампунь, Шампунь I love my Planet). Також дерево висаджують за оформлення картки лояльности в бутиках, за реєстрацію нового клієнта на сайті, коли він вперше щось купує. Можна відмовитися від подарунка та обрати опцію «1 висаджене дерево», оформлюючи замовлення.

Фонд підтримує цю програму вже в 35 країнах світу.

Раніше ми розповідали про незвичайну акцію з озелення у Філіппінах. Філіппінська влада видала розпорядження, згідно з яким кожен школяр та студент має висадити принаймні 10 дерев. За словами політика Гаррі Алехано, якщо студенти та школярі саджатимуть 10 дерев, щороку у країні з’являтиметься 175 мільйонів нових дерев.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь

Долучайтеся до нашого Telegram-каналу з тестами! 🧐