Спецпроєкти

Секс на пляжі: плюси, мінуси, підводні камені


Разом проти коронавірусу: збираємо 1 000 000 грн на захисні костюми для лікарів. Твій внесок важливий! Спекотний день або захід сонця, солона вода стікає шкірою, і ви тільки вдвох. У фільмах секс на пляжі зазвичай здається романтичним. Однак, коли ми намагаємося відтворити його в житті, виявляється, що в цієї ідеї купа підводних каменів: від штрафів до болячок.

Ми зібрали максимум нюансів сексу на пляжі в Україні на той випадок, якщо ви захочете урізноманітнити своє сексуальне життя поза домом.

Штрафи та кримінальна відповідальність 

Якщо вас застукає поліцейський, він має право притягнути вас до адміністративної відповідальности за дрібне хуліганство. Навіть за секс на нудистському пляжі. Ось що може на вас чекати (на вибір):

  • штраф (від 51 до 119 гривень);
  • громадські роботи (від 40 до 60 годин);
  • виправні роботи (від 1 до 2 місяців, з відрахуванням 20% заробітку);
  • адміністративний арешт (до 15 діб).

До кримінальної відповідальности вас притягнуть, якщо, приміром, займатиметеся лайливим сексом й ігноруватимете перехожих. 

Бактерії та інфекції

Бактерії від випорожнення тварин викликають очні та вушні інфекції, респіраторні та шлунково-кишкові хвороби. Дослідження китайських вчених 2015 року показало, що в пляжному піску ризик підхопити щось таке вищий у сто разів. Уявіть, як зростають шанси для людей, які опинилися на піску без трусів.  

ЗПСП 

Поступальні рухи з піском ріжуть, натирають і подразнюють шкіру. У такому стані вона вразливіша до ЗПСП, як-то ВІЛ або гепатит В/С. Окрім того, з раною боляче купатися в солоній воді. 

Щоб уберегтися від піску на геніталіях, краще обирати пози, в яких таз далеко від нього – наприклад, догі чи оральний секс стоячи. Також можна взяти лежак. Проте всі ці варіанти зроблять любощі ще помітнішими для інших.

Проблеми зі змазкою та презервативами

Припустімо, хлопець надягнув презерватив на суші – і це правильно, бо у воді контрацептив одразу наповниться водою – і надягнути його стане проблематично. Та все одно з бар’єрною контрацепцією в морі можуть бути проблеми.

У воді природна вагінальна змазка жінки розчиниться так само, як і штучна на водній основі. Вода не руйнує безводяні лубриканти – наприклад, змазку на силіконовій основі. Проте лубрикант на силіконовій основі руйнує латекс у презервативі. 

Вихід – запастися презервативами, що зроблені не з латексу, як-от SKYN. З ними нормально поєднується будь-яка змазка. Такі презервативи зазвичай продають у сексшопах або онлайн. Інший варіант – відмовитися від сексу в морі, щоби зайвий раз не ризикувати і не підвищувати ризики незапланованої вагітности чи ЗПСШ.

Небезпека для сечовивідних шляхів

Улітку в теплому водяному середовищі мікроби розмножуються активніше, ніж у будь-яку іншу пору року. Дослідження 2013 року показало, що саме влітку жінки частіше хворіють інфекціями сечовивідних каналів. Тому лікарі радять ходити в туалет, одразу вийшовши з морської води, а тим паче, якщо займалися в ній сексом.

Замість висновків

Безпечного і абсолютно приємного способу зайнятися сексом на українському пляжі немає. Ми або не дбаємо про здоров’я, або переймаємося безліччю деталей, докладаючи зусиль, щоб любощі були непомітні, або чхаємо на правила і наражаємо себе щонайменше на адміністративну відповідальність. Тому, можливо, українському пляжу краще залишити його традиційну функцію, а секс запланувати, приміром,  на нідерландському – у Нідерландах за публічні любощі не карають з 2008 року. У будь-якому випадку не забувайте про правила безпеки для себе і партнера/-ки.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь