Спецпроєкти

Готель, фудкорт та медичний кабінет: як модернізують Центральний автовокзал у Києві


Київський Центральний втовокзал будуть модернізувати. ТОВ «Бастіон-груп», яке викупило ДП «Київпассервіс» у травні 2020 року, відповідатиме за процес оновлення. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на «Київпастранс».

Центральний автовокзал має стати першим на черзі оновлень столичних та обласних автовокзалів.

«Уже отримані всі юридичні дозволи і документи на модернізацію Центрального автовокзалу Києва, готовий його план і дизайн, які будуть представлені найближчим часом», – розповів  директор з маркетингу підприємства Дмитро Ожигов.

Центральному автовокзалу – готель!

В основі проєкту оновленого автовокзалу лежить створення міжнародного транспортного хабу. Планують встановити фудкорти, інформаційні табло по всій території автовокзалу, зони відпочинку, а також медичний кабінет для допомоги пасажирам і для водіїв автобусів, щоб вони могли пройти передрейсовий огляд.

У проєкті врахували всі потреби пасажирів з маломобільних груп.

На другому етапі будуватимуть готель для очікування рейсів або ночівлі на території автовокзалу.

У «Київпассервісі» підкреслили – наразі понад 70% всіх міжобласних, міжміських, міжнародних автобусних перевезень – нелегальні. Створення якісних та комфортних автовокзалів зменшить пасажиропотік на нелегальні рейси, адже в сучасних автовокзалах із кондиціонуванням, зонами відпочинку, кімнатами для матері та дитини очікувати автобус набагато зручніше.

Раніше ми розповідали, що в Канаді поліція повідомила про рух електрокару Tesla без водія всередині. Виявилося, що водій спав на відкинутому сидінні, поки автівка їхала на автопілоті зі швидкістю 140 км на годину.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь