Спецпроєкти

Якщо я часто дивлюся фільми для дорослих – у мене проблеми в стосунках? Відповідають вчені


Канадські вчені на чолі із Софі Бергерон дослідили, як перегляд порно пов’язаний із задоволеністю романтичними стосунками. Результати дослідження опубліковані в Journal of Social and Personal Relationships.

Виявилося, що ці речі не пов’язані ніяк. Частота перегляду порно не залежить від задоволення у стосунках, проте у різних статей вона по-різному пов’язана із сексуальним потягом та регулярністю сексу.

Для дослідження вчені опитали 217 різно- та одностатевих людей в стосунках, яким виповнилося від 18 до 70 років. 35 учасників ідентифікували себе як трансгендери, агендери, небінарні, гендер-флюїдні, андрогінні та квір-особи. За походженням в опитуванні найбільше було французьких та англійських канадійців, американців та європейців. 

Щодня їх питали про те, скільки часу вони присвятили порнографії – переглядаючи  фото і порновідео та читаючи описи сексу. Щоб виявити зв’язок між любов’ю до порно і якістю стосунків, учені рахували прояви сексуального потягу та сексуальні контакти респондентів за останню добу: прелюдії, мастурбації, секс із вагінальним чи анальним проникненням, мануальні та оральні стимуляції. Учасники оцінювали потяг і частоту сексу за семибальною шкалою.

У ті дні, коли жінки дивилися порно, вони та їхні гомо- і гетеропартнери відчували сильніший сексуальний потяг. А чоловіки, навпаки, переглядали більше порно, коли їхні партнери відчували менше потягу.

Також жінки, які дивилися більше порно, частіше займалися сексом з партнерами будь-якої статі, а чоловіки з високим інтересом до порно частіше займалися сексом з чоловіками. 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь