Спецпроєкти

Дослідження: секс позитивно впливає на тих, хто пережив серцевий напад


Команда ізраїльських дослідників з Тель-Авівського університету припустила, що заняття сексом позитивно впливає на людей, які пережили серцевий напад.

Про це йдеться в науковій роботі вчених, пише WebMD.

«Сексуальність і сексуальна активність – ознаки хорошого самопочуття, – сказав Ярів Гербер, провідний автор дослідження. – Відновивши статеве життя незабаром після серцевого нападу, людина відчуває себе здоровою, молодою і енергійною. Це може спонукати до здоровішого способу життя загалом».

Для дослідження команда Гербера зібрала дані про 500 сексуально активних людей віком до 65 років, яких госпіталізували через серцевий напад у 1992 або 1993 році. Виявилося, що у тих, хто займався сексом протягом перших шести місяців після серцевого нападу, ризик смерти був на 35% нижчий, ніж у тих, хто не займався сексом. Загалом, як показали спостереження лікарів, протягом 22 років померло 43% від 500 розглянутих пацієнтів.

Учені додали, що разом з цим сексом варто займатися регулярно, поєднуючи його з фізичними вправами.

Раніше ми розповідали, що британський уряд інвестує 170 000 фунтів стерлінгів (221 780 доларів) у компанію, яка проводить сексвечірки.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь