Спецпроєкти

Олія, ягоди, їстівні труси. Що буде, якщо крім іграшок і людей в сексі візьме участь їжа?


Ми з давніх давен задовольняли себе усім, що лежало під рукою, і попри широкий асортимент секс-іграшок у 21 столітті все одно продовжуємо це робити. Пам’ятаєте фільм «9 ½ тижні»? Саме він показав нам, що секс і їжу можна поєднати без наслідків. Хоча це не так. 

До гінекологів регулярно звертаються жінки, які замінюють традиційні мастурбацію/секс/прелюдії на пенетрацію огірками й бананами, експериментують з різними їстівними рідинами замість змазки. 

Разом з гінекологинею Вікторією Веренич розповідаємо, про що не варто забувати, експериментуючи з їжею в сексі.

Peach Lucaguadagnino GIF by TIFF - Find & Share on GIPHY

Вершки, карамель та будь-які інші солодкі рідини

Вершки. Можна за двох умов: вони несолодкі, а, отже, не містять агресивних жирів; і ви просто намащуєте їх на шкіру статевих органів під часу мінету або кунілінгусу – бо з піхви та прямої кишки вони вимиваються погано, провокують інфекції. Після ігор з вершками обов’язково сходіть до туалету, щоб прочистити сечові ходи, та помийтеся. Важливо зробити це одразу і не займатися пенетративним сексом з залишками їжі на статевих органах.

Карамель і соуси – точно ні. До них часто додають подразнюючі есенції та оцти. Карамелі також складно позбутися, вона засихає і може провокувати мікротріщини. Через них легко заразитися ІПСШ або спровокувати дизбактеріоз чи розвиток грибка candida – і заробити кандидоз. Соуси небезпечні тим само – хіба зараження відбудеться через опіки. 

Мед, згущенка та варення – максимум на шкірі, але не в піхві. Всі ці продукти містять цукор, який радше шкодить флорі піхви. Він порушує баланс рН, а з ним призводить до подразнень, алергії та інфекцій на кшталт кандидозу.

Мастурбація бананами, кабачками, огірками, ягодами

Рельєфні тверді поверхні, як в огірка, можуть сильно травмувати стінки піхви. Так само їх травмує сухий носик банану

Ви можете спробувати надягти на них презерватив або вичистити зі спеціальним засобом для миття плодів. Але, по-перше, з пласкої нешкірястої поверхні презерватив може злізти. По-друге, овочі та фрукти як не мий – немає гарантії, що вони стануть прийнятно стерильними для піхви.

Крім того плід зазвичай не гнучкий, на відміну від члену, пальців чи секс-іграшки. Тож є ризик зламати його і витратити багато часу на виймання.

Ягоди не такі вже й небезпечні, поки ідеально вимиті і не розчавлені. Але чи можете ви бути впевнені, що в пориві пристрасті дістанете з себе або з партнер/-ки все, нічого не розчавивши? Кожна ягода містить кислоту, а кислота провокує опіки. Як ми вже казали, ІПСШ все ще передаються і через них.

Їстівна олія замість змазки

Будь-яка олія – це жир. Йому не можна контактувати з латексним презервативом і бажано не потрапляти до флори, тому що він містить бактерії, які її подразнюють. Звичайна олія, наприклад, ще й не вимивається з тіла та одягу. В деяких випадках жир, що не вимився з піхви, призводить до алергії.

Трохи менші ризики при використанні кокосового масла, рапсової або виноградної олії.

Їстівна нижня білизна

З обережністю експериментуйте з нею – може викликати алергію й подразнення через загущувачі та фарбники.

Пекуча їжа

Від гарячих та гострих продуктів у сексі варто повністю відмовитись. Перчене – зокрема червоний перець – особливо небезпечне тим, що залишається на шкірі впродовж доби навіть після миття рук. 

Замість висновків

Краще за все не покладатися на всемогутність природи і вдовольнитися іграшками та спеціальними лубрикантами – щонайменше  можна не переживати, що щось зламається, загусне чи розчавиться. Але якщо ви вже щось нанесли на статеві органи – перш за все після акту помийтесь. «Налили – зайнялися сексом – все засохло – знову зайнялися сексом – знову налили» – така схема неприпустима, бо є великий ризик занести до флори щось неприємне.

І краще за все не чекайте, виявиться інфекція чи ні, а просто відвідайте лікаря наступного дня.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь