Спецпроєкти

Розпуста блакитної крові. Найгучніші сексуальні походеньки сучасних монархів


Вже кілька днів  світові ЗМІ пишуть про черговий секс-скандал в британській королівській родині. Племінника королеви Єлизавети,  34-річного графа Саймона Боуз-Ліона, відправили за грати через сексуальні домагання. 

Слова «розпуста» та «монархія» за довгі роки історії людства стали майже синонімами. Ходять легенди про сексуальні походеньки Генріха VIII, Наполеона чи Катерини Великої.

Раніше про те, що відбувалося при дворі та в королівських покоях, звичайні люди дізнавалися  лише з чуток та переказів. Ми живемо за часів розквіту технологій та ЗМІ і про всі скандальні вихідки представників корони стає відомо вмить. bit.ua вирішив розповісти про найбільш розпустних монархів сучасності.

Принц Чарльз

Це майже невинна історія принца Чарльза, який мав необрежність розповідати про свої єротичні фантазії коханці в телефонній розмові.

Сама розмова відбулась, ще коли старший син Єлизавети Другої був офіційно одружений з принцесою Діаною.

В 1992 році скандальні записи якимось дивом  опинились у журналістів і стали справжньою інфо-бомбою. Чарльз був одруженим з жінкою, яку обожнював увесь світ, тож  його адюльтер викликав обурення британців. 

Шестихвилинна розмова старшого син королеви Єлизавети зі своєю дамою серця – Камілою Паркер Роуз( тепер вже  офіційною  дружиною) – будувалася на розповіді Чарльза про те, як він хоче жити в штанах Каміли та стати тампоном всередині неї. 

Альберт II

Князь має прекрасну дружину – княгиню Шарлен – і виховує близняток Жака та Габріелу. Здавалося б, це ідеальна сім’я. Але раз на кілька років ЗМІ рясніють  все новими заголовками про позашлюбних дітей сина Грейс Келлі. А їх вже, до речі, назбиралася аж троє, і всі вони мають право претендувати як не на престол, то хоч на титули та увагу горе-батька.  

Позашлюбний син Александр народився в Альберта II після роману зі стюардесою AIr France Ніколь Кост, з якою він познайомився під час рейсу. Князь благав коханку не розголошувати таємницю народження позашлюбного сина взамін на повне матеріальне забезпечення протягом усього життя. Але ж корона така приваблива, тож стюардеса заявила про дитину від князя пресі – і почалося.

Донька Жасмін Грейс з’явилася від адюльтеру з американською офіціанткою. Батьківство князь визнав, коли дівчині було аж 14 років. 

Третя позашлюбна донька князя  заявила про себе зовсім нещодавно. Її мати – 34-річна жителька Бразилії – відразу ж подала позов проти князя з вимогою визнати батьківство та провести ДНК-тест. Сама донька через пресу написала листа Альберту: «Я все життя росла без батька, і тепер, коли я знаю, хто ти, я не розумію, чому ти не хочеш мене бачити».

Подейкують, що княгиня навіть боїться читати вранішню пресу, щоб знов не дізнатися про чергові зради чоловіка. 

Принц Ендрю

Тут ми знову згадуємо королеву Єлизавету, точніше, її сина – принця Ендрю. У пресі його називають «проблемним сином» королеви, бо він постійно стає фігурантом скандалів. Сьогодні згадуємо про дружбу принца з засудженим за педофілію фінансистом – Джефрі Епштейном.

В 2008 році Епштейн визнав себе винним у зв’язках з неповнолітніми дівчатами та був засудженим на півтора роки. Принц Ендрю при цьому відкрито спілкувався з Епштейном і підтримував його, що викликало обурення у британців.  Проте сам принц зв’язків зі скандальним другом злочинцем не розірвав.

Згодом одна з жертв Джеффрі Епштейна – Вірджинія Джуффре – заявила, що той не лише розбещував її, а й змушував займатися сексом зі своїми впливовими друзями, одним з яких був і принц Ендрю. 

Як доказ жінка додала фото, на якому вона 17 -річна обіймається з сином королеви Єлизавети.

Вірджинія дала скандальне інтерв’ю для BBC, в якому розповіла про секс з принцем та знущання його друга Епштейна. 

Принць будь-які звинувачення відкидає, каже, що про педофілію приятеля нічого не знав, Вірджинію в очі не бачив, а фото є підробкою.

Як би там не було, а згодом сам Ендрю попросив зняти з нього будь-які публічні обов’язки як представника монархії. 

Карл XVI Густав

Король Швеції Карл XVI Густав і залишався би таким милим монархом, вірним чоловіком та турботливим дідусем для громадськості, якби не розслідування шведського журналіста Кімо Нурі. Журналіст займався дослідженням життя короля Швеції протягом 10 років, а із зібраного матеріалу написав книгу «Шведський хрещений батько». 

В книзі зібрані докази того, що протягом багатьох років король відвідував оргії, організовані югославськими мафіозі. 

Ці вечірки проходили на зйомних вілах та в нелегальних клубах. Мафіозі знімали довірливого короля Швеції на відео, щоб заробити грошей на доказах розпусних дій монарха. Один з близьких друзів Карла XVI  Густава навіть намагався викупити ці фото, проте бандити щоразу підіймали суму, і в якийсь момент у вірного товариша короля просто не вистачило грошей.

Журналіст Кімо Норі опитав секс-працівниць, які мали статеві стосунки зі шведським монархом, і вони детально описали всі процеси. 

Самі ж фото «голого короля» з’явилися в інтернеті у 2013 році. Тоді громада Швеції вимагала зречення престолу. Проте, як бачимо, Карл XVII Густав і досі тримається трону. 

Хасанал Болкіаха

В 1997 році міс Америка 1992 Шенон Маркетик подала позов проти султана Брунеї та його брата. У ході справи дівчина розповіла жахливі подробиці з життя Хасанала Болкіаха та його оточення.

За словами Шенон, її запросили на роботу в Брунеї, а в результаті перетворили на секс-рабиню, змушували танцювати на приватних вечірках з 10 вечора до 3 ранку та вживати наркотики.

Шенон вимагала компенсації в розмірі 10 мільйонів доларів за моральний збиток.

Відповідати перез законом султан не став, маючи дипломатичний імунітет. 

За кілька років світ побачила книга «Кілька дівчат. Життя в гаремі», написана Джиліан Лоурен – дівчиною, яку також запросили на роботу в Брунею, а після приїзду відібрали паспорт та перетворили на секс-рабиню. У своїх мемуарах Джиліан розповідає також про 14-річних дівчаток з Філіппін, яких цілими гаремами доставляють на яхту та в покої султана і його друзів. 

Історія з султаном – один з найбільш жахливих прикладів безкарності монархів. Найгірше те, що притягнути до відповідальності цю людину ніхто і ніколи не сможе.

Тож коли читаєш новину про те, що племінника королеви Єлизавети ув’язнили за сексуальні домагання, хочеться подякувати за те, що в західному світі закон для всіх один, а монархи – не виняток. І наостанок – нехай живе Королева!  

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Теги:
Ми в Телеграмі
підписуйтесь