Спецпроєкти

Дослідження: чи залежить смак вина від його ціни?


Вчені з Базельського університету в Швейцарії провели експеримент на публічному заході, даючи відвідувачам пробувати різні види вин.

Дослідження опубліковане в The Academic Times.

До якого висновку дійшли вчені?

У дослідженні взяли участь 140 відвідувачів заходу. Вчені давали їм спробувати три види вина, де одне з них було недорогим і без чудових відгуків, друге вино було середньої категорії за ціною та оцінками, а третє ─ дороге і люблене критиками.

Подібне дослідження вчені вже проводили, але тоді це було в лабораторних умовах, і вино учасники пили через трубочку. Тому цього разу дослідники перевіряли правдивість твердження у реальному житті.

Кожен з 140 учасників випив по шість келихів вина. Про вміст перших трьох келихів респонденти нічого не знали, про четверте вино їм сказали правдиву інформацію, а про вино в п’ятому і шостому келихах дослідники могли сказати як правду, так і фейкову інформацію.

Коли людям казали, що дешеве вино дорожче, тоді воно збирало більше позитивних відгуків, водночас, якщо ціну дорогого вина зменшували, воно все ще подобалося людям.

На цей експеримент вчених надихнула робота психолога Ірвінга Кірша про ефект плацебо при призначенні антидепресантів. У 1985 році він висловив гіпотезу, що ефект плацебо викликаний вірою пацієнта в те, що він проходить якісне лікування, сприяє покращенню його стану.

Раніше ми розповідали, що команда психологів із Пенсільванського університету вирішила з’ясувати користь від стресу в житті людини.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь

Долучайтеся до нашого Telegram-каналу з тестами! 🧐