Спецпроєкти

Відкрито реєстрацію на благодійно-спортивний «Пробіг під каштанами»


Триває реєстрація на благодійно-спортивний 28-й «Пробіг під каштанами», що відбудеться 30 травня на день Києва.

Про це повідомляє КМДА.

Як можна долучитися?

Організатори пробігу виступили БО «БФ «Пробіг під каштанами», Департамент молоді та спорту КМДА, ТОВ «Агентство маркетингових комунікацій «ДІАЛЛА».

Цьогоріч готуються два формати бігу: офлайн та онлайн. Зареєструватися можна до 25 травня на сайті проєкту.

Старт благодійно-спортивного бігу відбудеться 30 травня на майдані Незалежности о 7:30 ранку і триватиме до 14:00. Маршрут і програму стартів оприлюднять ближче до заходу. Обов’язково потрібно надівати маску й бажано мати окуляри та інші засоби індивідуального захисту, тримати відстань між учасниками.

Команда складатиметься від 10 учасників.

Також до проєкту можна долучитися онлайн, незалежно від часу й місця участи. Потрібно завантажити додаток Strava, зареєструватися в ньому та долучитися до групи «Пробіг під каштанами».

30 травня, коли відбуватиметься забіг, до 11:00 вийти на прогулянку чи пробіжку, натиснути старт у додатку та за п’ять кілометрів – фінішувати.

За бажанням можна завантажити фото з пробіжки в додаток й зберегти результат. Усіх учасників додадуть у рейтингову таблицю із зазначенням локації, маршруту та даних пробіжки.

Учасникам офлайн-старту рекомендують також завантажити додаток і зафіксувати свою участь.

«У 2020 році майже 4 000 учасників долучилися до ініціативи #ПробігONлайн. На зібрані кошти було придбано засоби індивідуального захисту для медичних працівників Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України та Київської міської клінічної лікарні № 9», ─ додають у КМДА.

Раніше ми розповідали, чим приваблює іноземних працівників Київ і чому вони переїжджають в українську столицю.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь