Спецпроєкти

Одеська область вийшла з червоної карантинної зони. Коли послаблення карантину чекати в Києві?


В Одеській області скасували «червоний» рівень епідемічної небезпеки.

Про це повідомила пресслужба Мінрегіону у своєму телеграм-каналі.

У якій зоні тепер знаходиться Одеська область?

24 квітня державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій ухвалила рішення щодо скасування червоної карантинної зони в Одеській області з 00:00 25 квітня.

Тут впроваджується жовта зона. Забороняється:

  • проведення масових культурних, спортивних, розважальних, соціальних, релігійних, рекламних, наукових, освітніх, професійних тематичних та інших заходів за участю більше однієї особи на 4 кв.
  • перебувати у громадському транспорті та приміщеннях громадського користування без масок
  • приймання відвідувачів у кінотеатрах, інших закладах культури з наповненістю кінозалів або залів понад 50 відсотків місць

Зараз у червоній зоні перебувають Київ, Житомирська, Запорізька, Київська, Львівська, Миколаївська, Полтавська, Сумська, Харківська, Хмельницька, Чернігівська та Чернівецька області. У жовтій зоні — Закарпатська, Івано-Франківська та Херсонська області, решта областей віднесені до помаранчевої зони.

Водночас, Головний санітарний лікар України прогнозує, що найближчим часом з червоної зони можуть вийти місто Київ (з дня на день), Київська, Львівська, Запорізька та Полтавська області.

Станом на сьогодні, в Україні виявили 12 711 нових випадків COVID-19, летальних — 392. Найбільше зареєстровано у місті Києві — 1 027, Дніпропетровській — 1 268, Харківській — 964, Одеській — 841 та Київській — 815 областях.

Раніше ми розповідали, що в Україні продовжили карантин і режим надзвичайної ситуації.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь