У Києві можуть послабити карантинні обмеження: заява уряду
Київ найближчим часом може вийти з «червоної» карантинної зони та перейти в «жовту».
Про це повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов на брифінгу 27 квітня.
Що відомо про послаблення карантину в столиці?
Максим Степанов повідомив, що за епідеміологічними показниками в Києві ситуація поліпшується. МОЗ уже зробило подання в Держкомісію, щоб столиця стала наступним регіоном, який виведуть із локдауну.
Також міністр охорони здоров’я додав, що рівень захворюваности пішов на спад у всіх областях і місті Києві, де ситуація ще місяць тому була складною.
А мер Києва Віталій Кличко заявив, що в середу, 28 квітня, засідатиме комісія з надзвичайних ситуацій міста, що складається з епідеміологів, вірусологів та інших фахівців. Вони ухвалюватимуть рішення про можливе послаблення карантинних обмежень, зважаючи на те, чи не буде погіршуватися ситуація в місті.
«Локдаун у Києві дав позитивні результати. Кількість нових випадків захворювання почала знижуватися. Але розслаблятися зарано! Є чимало ризиків. Особливо зважаючи на те, що попереду Великодні свята. І в нас досі багато смертельних випадків від коронавірусу й тяжких хворих. Цей вірус дуже небезпечний та агресивний. І сьогодні найголовніше ─ зберегти здоров’я та життя людей», ─ додав Віталій Кличко.
Станом на сьогодні виявлено 7 915 нових випадків COVID-19 за добу в Україні. Зокрема, у Києві ─ 869.
Раніше ми розповідали, як повернути собі нюх після COVID-19.