Спецпроєкти

Цими вихідними кияни, які записані через Дію або гарячу лінію, можуть вакцинуватися проти COVID-19: розповідаємо, де саме


Цими вихідними, 5 та 6 травня, кияни, які записані через Дію або гарячу лінію, можуть вакцинуватися проти COVID-19.

Про це повідомив перший заступник голови Київської міської держадміністрації Микола Поворозник.

Де можна отримати щеплення?

Вакцинуватися кияни можуть у київському центрі вакцинації, що працює в Міжнародному виставковому центрі. Минулими вихідними охочих вакцинуватися проти COVID-19 виявилося більше, ніж тих, кого особисто запрошували на щеплення. Із семи тисяч запрошених, погодилося лише 560 людей.

Тому цими вихідними людей розділять на два потоки.

«Перший — для тих, кому зателефонували та запросили на конкретний час. Другий — для тих, хто також записаний у Дії, але такого запрошення поки не отримав. Такі громадяни можуть або дочекатися виклику, або вакцинуватися в порядку живої черги», — додають у КМДА.

Запрошені повинні показати смс-повідомлення з датою, часом та номером вакцинальної бригади. У випадку запізнення вони можуть стати в живу чергу.

Без запрошення в живу чергу можуть стати й ті, хто записався на вакцинацію через гарячу лінію. Усі записані потрапляють в одну базу, тому значення немає.

Центр вакцинації працюватиме 5 та 6 травня з 10:00 до 17:30. Він розташований за адресою проспект Броварський, 15 (корпус 4, вхід 4-А).

Раніше ми розповідали, як автор bit.ua відвідав Центр вакцинації в Києві, який розташований у Міжнародному виставковому центрі. Про свої враження від організації масової вакцинації від коронавірусу у столиці, а також про самопочуття після вакцинування він розповідає в матеріалі.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь

Долучайтеся до нашого Telegram-каналу з тестами! 🧐