Спецпроєкти

OnlyFans позбавляє комплексів: історії людей, які постили нюдси


OnlyFans – це сервіс, на якому можна продавати власні оголені фото. Коли я вирішив писати матеріал, я думав що він буде про гроші та нюдси. Але в процесі я відкопав, що OnlyFans допоміг кільком людям здихатися комплексів і підвищити самооцінку.

Тому читайте історії двох людей, які публікувалися на OnlyFans і завдяки цьому здобули трішки більше душевного спокою.

Фотографії в матеріалі: Dainis Graveris і Marvin Meyer

Максим

У мене є знайома, яка глибше в темі OnlyFans, ніж я. Ми з нею спілкувалися, я вирішив спробувати оприлюднити фотки там.

Я взагалі люблю різні еротичні фотосесії. В інсті в мене є безліч таких штук, на Reddit публікував схожий контент.

OnlyFans допоміг прийняти себе та пропрацювати комплекси

Це було радше про вивчення та прийняття себе. Попри те, що мені 33. Якісь психологічні моменти були не пропрацьовані. OnlyFans дуже допоміг.

Є класний момент, коли ти перетинаєш якусь межу, завантажуєш фотку. Почуття такі: «Так, я це зробив. Це можуть побачити, а мені не страшно».

Тобто, окрім комплексів, виник ще якийсь драйв побути в ролі людини, якій за це ще й заплатять.

Був вебкам у моєму житті

Вебкам і OnlyFans були в комплексі. Я вирішив провести для себе тотальну терапію.

У вебкамі я не роздягався повністю. Переважно був одягнений, вмикав музику та міг танцювати. Нічого такого я не показував.

Там виник азарт, і я робив це по приколу. Я спілкувався з людьми й зрозумів, що у вебкам більшість приходить саме за спілкуванням.

Чувак кидав мені токени тільки за те, що ми з ним говорили. Навіть коли я довго не заходив у вебкам, він мені надсилав токени й говорив, що йому подобається зі мною спілкуватися.

Причому він не хотів спілкуватися в листуванні, а хотів саме у вебкамі.

Весь період тотальної терапії

Увесь цей період тривав приблизно тиждень. Мені вистачило. Усе, що я хотів пропрацювати, я пропрацював. Мені було весело та прикольно.

За грошима я б туди не повертався. Має бути певний вайб. Якщо ти випромінюєш
секс, з тебе це йде – OnlyFans для тебе.

Мені на камеру не складно було працювати, але щоб там заробляти – це треба горіти.

Віра Мікуліна (@mikulinache)

Відверті фотографії я розміщую відтоді як веду інстаграм. Для мене це завжди було нормальним. З віком рівень відвертості тільки зріс.

У мене не було якогось моменту, коли я вирішила прийняти себе й раптом почати постити відвертий контент. Мені завжди це здавалося нормальним і природним.

Я часто експериментую зі своєю зовнішністю. Я відчуваю, що саме так себе проявляю, мені подобається по-різному одягатися, робити різноманітні стилі зачісок, по-різному фарбуватися.

Я люблю робити те, що інші бояться.

OnlyFans = блогінг

Конкретно OnlyFans я веду з листопада. Зараз пішла на літні канікули, але скоро збираюсь повернутися.

Коли я дізналася про онлік, то подумала, що це зроблено просто для мене, тому нарешті можу монетизувати те, чим захоплювалась раніше.

Цей сервіс – той самий блогінг. Тобі потрібно показувати свою особистість, свою унікальність. Унікальність є в кожного. Транслюй її, і тоді тебе полюблять.

OnlyFans я часто вела як Twitter. Щось трапилося гарне – я написала кілька речень під фоткою. Наприклад, «запропонували поїхати на море, ось вибираю наряди», і надсилаю фотки.

Так люди краще втягуються в твоє життя й більше хочуть залишатися собою. OnlyFans це не про разовий заробіток. Це не так працює, що на тебе підписалися, а ти отримав 10 баксів і забув про це.

Треба, щоб люди стали постійними підписниками. Постійники приносять більше грошей. Вони тебе люблять, вони тебе чекають, вони хочуть більше контенту й донатять за це.

Як із будь-якою іншою діяльністю, для роботи на OnlyFans потрібна схильність. Якщо в тебе немає потужної сексуальної енергії, то навіщо тобі це?

Ось я прокидаюся вранці, дивлюся на себе в дзеркало й мені хочеться сфотографуватися.

Тільки тому я вирішила завести OnlyFans. У мене цього контенту багато. Я розумію, що й далі буду це робити.

В інстаграмі – хейтери, OnlyFans – для фанів

На OnlyFans люди заходять саме за контентом 18+, вони до цього готові. На цій платформі дістаєш 9/10 позитивних відгуків. Дуже рідко, коли напишуть щось погане.

Інстаграм – абсолютно інша платформа. Тут радше спочатку дістанеш негативні відгуки, аж поки твоя база підписників не сформується.

У мене ніколи такого не було, щоб я бурхливо реагувала на негативні коментарі.

Іноді, коли моє фото постить якийсь паблік, звідти набігають диванні експерти, радять одягатися більше… чи вбитися. Пишуть різні страшні речі.

Але я отримую набагато більше позитивних відгуків. А негативні для мене не мають ніякого сенсу.

Це працює як природний відбір. Тобі не подобається, що я роблю? Добре, що ми дізналися це на березі й ніколи більше не зустрінемося.

Якщо говорити про терапію, я б рекомендувала OnlyFans.

OnlyFans для зняття комплексів

Коли мені пишуть друзі, кажуть, що в них якісь комплекси. Я завжди рекомендую зробити пару нюдсів й оприлюднити їх у сторіз хоча б для близьких друзів або кинути анонімно в який-небудь паблік.

Ти дістаєш компліменти та помічаєш у собі те, на що закривав очі, звертаючи увагу тільки на комплекси.

Буває таке, що мені в дірект пишуть незнайомі дівчата, часто вони навіть молодші за мене. Вони кажуть про мої фотографії позитивне й додають, що теж би так хотіли, але соромляться.

Я завжди відповідаю на таке:
«Що ти скажеш собі через 20 років? У тебе було таке молоде й чудове тіло, а ти не показувала його нікому. Навіщо ж було приховувати ці уявні недоліки, які бачиш тільки ти?».

Хотіла себе змінити, але зуміла прийняти

Я знайшла свої старі фотографії та згадувала, як їх робила. Переважно з одного ракурсу, щоб приховати певні місця, через які я комплексувала. Або ж фотографувала обличчя тільки з одного боку.

Це моторошно. Мені хотілося бути зовсім іншою. Я думала, що я недостатньо гарна, недостатньо приваблива.

Мені завжди подобалися жінки зі strongface – суворі такі. Я більш миловидна, мені це не симпатизувало.

Але якось люди звернули увагу саме на те, що я мила. І я подумала, що в мене така зовнішність, тому підтримуватиму її. Замість того, щоб намагатися бути іншою, буду такою, яка є.

Ти не станеш іншим, адже ти вже такий. Навіщо витрачати час на нелюбов до себе, якщо можна захоплюватися собою й показувати свою красу. Вона така унікальна.

Тобі не потрібно шукати свою фішку, бо вона вже є в тебе. Тобі потрібно лише дати їй свободу.

Читайте на нашому сайті коротку історію нюдсів: від Давньої Греції до сьогодення. Там багато гарних фоточок.

Є великий науковий матеріал про те, як дивитися порно, щоб не зашкодити сексуальному здоров’ю.

Три фанових матеріали про секс: 7 дивних секс-іграшок, 10 дивних секс-рекордів світу й Тест: що ти знаєш про секс-історію кінематографу?

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь