Спецпроєкти

Суд відмовився позбавити Брітні Спірс від опіки батька


Суд Лос-Анджелеса відмовив у проханні адвокатів Брітні Спірс припинити опіку батька співачки над нею.

Про це пише Variety.

Подробиці справи Брітні Спірс

Як зазначають у виданні, рішення суду не стосується останнього виступу співачки на засіданні, а пов’язане з попередніми клопотаннями співачки.

Тобто промова співачки 23 червня до уваги не береться. Адвокати поки не оформили юридично і не подали до суду її нові вимоги.

У листопаді 2020 року суддя Бренда Пенні включила в число опікунів Брітні Спірс приватну фінансову компанію Bessemer Trust. Після цього рішення адвокати співачки подали позов про виключення з опікунства батька співачки.

Рішення суду 30 червня 2021 року стосується цього позову. І суд Лос-Анджелеса відмовив позбавити батька співачки опікунства.

Раніше ми розповідали, що у The New York Times опублікували матеріали, які підтверджують, що співачка перебуває під опікою батька проти волі.

А нещодавно співачка Брітні Спірс уперше за два роки виступила в суді Лос-Анджелеса із заявою скасувати опікунство над нею. За словами знаменитості, вона не мала особистого простору вже багато років – у її кімнаті навіть не було двері. Спірс заявила, що мріє одружутися і народити дитину, проте її особисте життя контролює батько, тож вона вимушена носити внутріматкову спіраль і звітувати про побачення.

Також співачка додала – навіть під час терапії вона працювали 7 днів на тиждень. Зірка порівняла це з секс-рабством.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь