Спецпроєкти

У Києві впровадять інтелектуальну транспортну систему відеонагляду


У столиці впровадять нову інтелектуальну транспортну систему відеонагляду. Її завдання – регулювати транспортні потоки на вулицях міста та запобігати появі заторів, врівноважуючи навантаження на дорогах.

Про систему повідомляють у Департаменті інформаційно-комунікаційних технологій КМДА.

Подробиці

У Департаменті відзначають, що ІТС допоможе організувати роботу міського транспорту так, аби автобуси, маршрутні таксі, тролейбуси чи трамваї рухалися чітко згідно з розкладом. Завдяки цьому містяни й гості столиці можуть дізнатися конкретний час прибуття потрібного транспорту та приблизно розраховувати час поїздки.

Тестуватимуть нову систему на локаціях із найінтенсивнішим трафіком – це перехрестя бульвару Лесі Українки, вулиці Басейної, вулиці Мечникова та вулиці Льва Толстого. Також камери ITC аналізуватимуть площу Перемоги та Європейську площу.

Окрім цього, визначено 65 ключових магістралей та виїздів із міста, де незабаром має запрацювати інтелектуальна система відеоаналізу транспортних потоків.

Раніше ми публікували результати опитування водіїв щодо можливості відмови від власних автівок на користь громадського транспорту. В опитуванні взяли участь 10 тисяч респондентів. Виявилося, що 69% опитаних українців, які мають легкове авто, користуються ним щодня.

Також ми розповідали, що Міністерство внутрішніх справ відкрило VIN-коди зареєстрованих автомобілів. Пояснюємо, для чого це потрібно.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь