Спецпроєкти

У київській лікарні зафіксували шість нових випадків зараження штамом «Дельта»


В Олександрівській лікарні в місті Києві виявили шість нових випадків зараження штамом «Дельта».

Про це повідомляє Департамент охорони здоров’я міста Києва.

Що відомо про ці випадки?

Дослідження провели завдяки закупленим у лікарні реактивам для визначення саме штаму «Дельта». Це лише попереднє тестування: результати тестів відправили до Київського міського лабораторного центру МОЗ України.

Штам «Дельта» виявили в людей різного віку – від 21 до 73 років. Директорка Департаменту охорони здоров’я Валентина Гінзбург зазначає, що київські лікарі знають про цей штам лише з досвіду іноземних колег, з якими вони постійно спілкуються.

Штам «Дельта» є більш заразним, якщо порівнювати з іншими штамами. Він характеризується коротшим інкубаційним періодом та агресивнішим протіканням.

Нагадаємо, що з 21 липня в Україні розпочався п’ятий етап вакцинації проти COVID-19. Від сьогодні припиняє працювати запис у лист очікування на вакцинацію в Дії. На щеплення можна записатися безпосередньо до пункту щеплення або до центру масової вакцинації у вашому регіоні.

Вакцинуватися можуть всі охочі віком від 18 років. На сьогодні є доступними такі вакцини: Comirnaty / Pfizer-BioNTech, CoronaVac / Sinovac Biotech, AstraZeneca (Covishield, SKBio) та Moderna.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь