Спецпроєкти

Converse створив мурал у Києві, який очищає повітря (фото)


Бренд Converse у межах кампанії Converse Break Barriers City Forests створив у Києві мурал, який очищає повітря.

Де побачити цей мурал?

Новий мурал у Києві створили у співпраці з художницею та учасницею програми Converse All Stars Асею. Його мета –привертати увагу до поліетиленового сміття. Як додають у бренді, це сміття незабаром почнуть використовувати навіть як одяг чи аксесуари, і яке врешті-решт повністю поглине все навколо.

«Мені дуже приємно бути частиною цього проєкту. Багато людей навіть не замислюються про те, наскільки шкідливий пластик. Тому що не замислюються про майбутнє в цілому. Наша планета – будинок для наших дітей», – розповідає художниця Ася.

Мурал виконаний спеціальною фарбою, яка очищає повітря. На прикладі муралів у Будапешті ми розповідали, як працює ця технологія.

Київський мурал від Converse очищає повітря як 200 дерев.

Converse переконаний, що самовираження та мистецтво здатні відображати сучасність, спонукати на діалог та будувати мости між людьми.

Програма Converse All Stars – це програма розвитку творчої молоді, метою якої є подолання бар’єрів та заохочення творчого прогресу. Співпраця Converse зі спільнотою базується на фізичному та цифровому досвіді, творчих можливостях, продукції та наставництві.

Мурал можна побачити та сфотографувати біля ТРЦ Ocean Plaza, вул. Велика Васильківська, 143/2.

Раніше ми розповідали історію художника Сергія Єроха, який брав участь у Революції Гідності, переїхав до США та тепер розклеює саморобні постери з ню-фото.

Його портфоліо представлене світлинами дивакуватих людей на різноманітних андеграундних рейвах Нью-Йорка. В об’єктив його камери потрапляють психоделічні персонажі, фрики та просто ті, хто не боїться яскраво себе представити публіці. Усі вони нагадують героїв фільмів Слави Цукермана чи Гаспара Ное.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь