Спецпроєкти

«Ванночка для яєчок»: дівчина придумала новий контрацептив для чоловіків


Випускниця Мюнхенського університету Ребекка Вайс розробила новий вид контрацептив для чоловіків. «Ванночка для яєчок» знижує активність сперматозоїдів.

Про це розповідає news.com.au.

Як виникла ідея?

Ребекка Вайс вирішила придумати новий контрацептив після того, як їй діагностували рак шийки матки. Клінічно доведено, що у жінок, які приймають протизаплідні пігулки, вищий шанс захворіти на рак. Ребекка розповіла, що приймала такі ліки протягом певного часу.

«Коли ми з партнером шукали альтернативний метод контрацепції, то усвідомили, що для чоловіків контрацептивів майже нема. І ця проблема стосується багатьох людей, що видно з того, як у світі все частіше говорять про відсутність альтернатив контрацепції», — розповідає Вайс.

Створення нового засобу чоловічої контрацепції дівчина поклала в основу своєї магістерської роботи в Мюнхенському університеті.

Про пристрій

Пристрій називається  COSO і має вигляд «ванночки для яєчок». Ванна діє на чоловічі яєчка ультразвуковими хвилями. Вони на певний час зменшують активність сперматозоїдів, завдяки чому вони не зможуть заплідніти жіночу яйцеклітину.

Застосовувати пристрій можна лише під наглядом лікаря протягом двох тижнів. Після цього активність сперматозоїдів зменшується на 6 місяців.

За свій винахід Вайс уже здобула німецьку премію імені Дайсона — майже 3700 доларів.

Читайте також:

Як покращити ерекцію та лікувати простатит. 6 незручних запитань лікарю-андрологу

Плануємо вагітність: які аналізи здавати й коли потрібне ЕКЗ

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь