Спецпроєкти

Брітні Спірс офіційно звільнили від опіки батька. Опікунство тривало майже 14 років


Суд у Лос-Анджелесі офіційно постановив звільнити Джеймса Спірса від опікунства над співачкою Брітні Спірс. Опіка тривала майже 14 років.

Про це повідомляє ВВС.

Що відбулося?

12 листопада в Лос-Анджелесі відбулося останнє засідання суду щодо опікунства Джемса Спірса над відомою попспівачкою Брітні Спірс. Суд ухвалив рішення відсторонити батька зірки від опікунства.

Контроль за фінансами співачки передали професійному аудитору. Адвокат Брітні Спірс Метью Розенгарт заявив, що це «знаменний день» для співачки. Він подякував Брітні та розповів, що пишається нею.

«Це не тільки знаменно для Брітні, адже вона допомогла висвітлити лінію – не тільки цю систему опікунства, яку розбестив її батько Джеймс Спірс, – але вона допомогла пролити світло на охорону та піклування від узбережжя до узбережжя, від Каліфорнії до Нью-Йорка, і це вимагало величезної кількості проникливості, мужності та грації», – заявив Розенгарт.

Як відреагувала Брітні?

Сама Брітні не була присутня на суді, проте відразу написала в Instagram: «Боже, я так люблю своїх фанатів, це божевілля. Гадаю, я плакатиму до кінця дня!!!! Найкращий день у моєму житті». Через кілька годин на сторінці співачки почали з’являтися відео з підписом «Свобода».

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Britney Spears (@britneyspears)

Реакція суспільства

На звільнення від опікунства відреагував у своєму Instagram і хлопець Брітні Спірс Сем Асгарі. Він лаконічно написав: «Історія завершилась сьогодні. Брітні вільна».

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Sam Asghari (@samasghari)

Фанати Брітні, які зібралися під залою судового засідання, вибухнули оплесками та гласлами #FreeBritney, коли почули про новину. Вони танцювати та співали хіт попзірки «Stronger».  Подивимось, як реагували в соцмережах.

Історію Брітні Спірс читайте тут:

Суд відмовився позбавити Брітні Спірс від опіки батька. 

Не знали, що співачка перебуває під опікою проти своєї волі: фінансова компанія виходить із ролі другого опікуна Брітні Спірс. 

Батько Брітні Спірс вимагає виплатити йому два мільйони доларів за відмову від опікунства. 

Netflix знімає документальний фільм про історію опікунства Брітні Спірс (трейлер). 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь