Спецпроєкти

Instagram повірив у смерть свого СЕО та заблокував його акаунт


Соціальна мережа Instagram заблокувала акаунт свого СЕО Адама Моссері, тому що в підтримку написали про нібито його смерть.

Про це розповіли в Motherboard.

Що сталося?

Обліковий запис Адама Моссері в Instagram заблокували через нібито його смерть. Причиною цього стало фейкове повідомлення користувача мережі.

У застосунку є функція, яка дозволяє користувачеві повідомити в підтримку, що власник облікового запису мертвий, і компанія після документальної перевірки автоматично блокує акаунт.

Хто це зробив?

Згодом користувач із ніком @Syenrai зізнався, що це справа його рук. Він показав скриншоти електронних листів, які він надіслав у службу підтримки, щоб ініціювати блокування акаунта. Instagram попросив офіційний документ, де зазначено повне ім’я померлого. Проте шахрай Syenrai був підготовлений та напередодні спеціально створив в інтернеті фальшивий некролог про голову соцмережі.

«Як на мене, це смішно, що Instagram дозволяє таким речам взагалі траплятися на своїй платформі», – сказав шахрай журналістам.

Як відреагував Instagram?

У компанії підтвердили факт блокування сторінки Адама Моссері. Там зазначили, що деякі люди зловживають наявністю такої функції. У соцмережі планують удосконалити сервіс та найняти слідчих і фахівців із кібербезпеки, які могли б виявляти подібні випадки шахрайства.

Читайте також

В Instagram з’являться платні підписки.

Instagram дозволив усім користувачам вставляти посилання у Stories. 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь