Спецпроєкти

Де знайти роботу під час війни – у нас і за кордоном: корисні ресурси для українців


Через війну багато українців втратили роботу. bit.ua зібрав корисні ресурси, які допоможуть знайти роботу під час війни.

Робота в Україні та за кордоном

UA JOB

Тг-канал, в якому публікують вакансії українських та закордонних компаній. Волонтерських можливостей тут не розміщують, тільки варіанти оплачуваної роботи, віддаленої зокрема. Вакансії різні – від контент-менеджера до майстра/-ині манікюру.

Якщо хочете розмістити вакансію або написати коментар, майте на увазі – в каналі заборонено:

– образи інших учасників та роботодавців;
– спам, прохання про допомогу та збори грошей;
– будь-який офтоп, не пов’язаний з пошуком роботи.

Повідомлення такого характеру будуть видалені, а їхні автори забанені.

Для розміщення надішліть опис в @addjob_bot. Вказуйте локацію, контакти, зарплату та загалом усю необхідну інформацію. Публікація безкоштовна.

UA talents

Сайт для пошуку роботи в ЄС – для тих українців, які вимушені були залишити свої домівки.

На cайті можна заповнити анкету, і після цього відповідно до вашого запиту контакти передаються працедавцям, які з вами пізніше зв’язуються.

Крім того, можна подивитися вакансії, які вже існують, і обрати підхожу для себе, подавши заявку. Серед запитів – будівники, веб-розробники, дизайнери, няні, медсестри, офіціанти та безліч інших.

Helpukrainians.jooble

Підрозділ на сайті, на якому українці можуть знайти роботу за кордоном. Для пошуку підхожої вакансії варто зареєструватися за номером телефону або через пошту, заповнити профіль, вказавши інформацію про себе, побажання щодо зарплати тощо, і почати пошук.

Вакансії на сайті оновлюються щоденно. Також за ними можна слідкувати в телеграмі.

Jobs4Ukraine

Тут можна знайти як оплачувану роботу, так і волонтерські можливості.

DOPOMOGA 

Для українців, які зараз переїхали до Молдови. На сайті є інформація про актуальні вакансії, а також про можливості медичної допомоги, фінансових послуг, освіти тощо.

Робота в тилу

На сайті два типи оголошень – актуальні запити на роботу/волонтерство та описи на кшталт резюме, де ви самі розповідаєте, що вмієте і хочете робити.

Слідкувати за оновленнями можна в телеграм-каналі.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь