Спецпроєкти

ІТ-школа Beetroot Academy надає стипендії на навчання українцям, які через війну втратили роботу


Українсько-шведська ІТ-школа Beetroot Academy відкриває стипендіальну програму для українців, які втратили роботу через війну. Мета — допомогти щонайменше 1000 українцям здобути освіту та знайти роботу у сфері ІТ.

Для збору коштів Академія відкрила Tech education fund та запустила краудфандингову кампанію на платформі GoFundMe. Стипендії фінансуються з індивідуальних внесків, донатів від міжнародних організацій та власних коштів Beetroot Academy. Наразі зібраних коштів достатньо для навчання перших 43 стипендіатів, їхня кількість зростатиме.

Beetroot Academy відкрилася у 2014 році з метою допомогти опанувати нову професію українцям, що постраждали від російського вторгнення. Відтоді майже 7 тисяч людей завдяки Академії розпочали кар‘єру в ІТ індустрії, зазначається у звіті про соціальний вплив організації.

2018

Хто може податися на стипендії?

Усі повнолітні українці, які залишилися без роботи через війну та прагнуть опанувати нову професію в ІТ. На кандидатів чекає три етапи відбору. 

Які курси є?

Можна обрати один з 8 курсів: Front-end розробка, Project management в ІТ, Python розробка, бізнес-аналіз в ІТ, QA manual, UI/UX дизайн, HR Generalist та С# розробка. Програма курсів передбачає від 2 до 4 місяців навчання з вечірніми онлайн-заняттями.

Як подати заявку?

Для подання заявки необхідно визначитись із напрямком навчання. Щоб допомогти кандидатам з вибором, Академія запустила безкоштовний курс ІТ-професії: знайомство.

Окрім технічних навичок, необхідних для роботи, студенти Beetroot Academy отримують кар‘єрну підтримку, обов‘язкові модулі з вивчення англійської, менторські програми для випускників та спільноту ІТ-компаній та партнерів по всьому світу.

Заповнити заявку на отримання стипендії можна за посиланням.

Раніше ми повідомляли, скільки українців зараз мають роботу.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь