Спецпроєкти

У Кремлі вдають, що жителі захоплених територій України в разі анексії матимуть вибір


Російська влада, захоплюючи території незалежної України з наміром анексії, стверджує, що врахує думку місцевого населення. Про це заявив прессекретар путіна дмитро пєсков, якого цитує пропагандистське видання РИА Новости.

Деталі

«Ми неодноразово говорили, що люди самі повинні обирати своє майбутнє, і саме мешканці двох держав – “лнр» і “днр” – і мешканці територій, я маю на увазі Херсонщину, Запоріжжя, саме вони мають приймати рішення про своє майбутнє. І ми також не сумніваємося, що вони приймуть найкраще рішення», – заявив пєсков, коментуючи можливість «входження до складу рф» захоплених українських територій.

Нагадаємо, що у 2014-му рф анексувала півострів Крим та взяла під контроль частини Донецької і Луганської областей. На окупованих територіях провели так звані «референдуми», результати яких були передбачені заздалегідь. Думку проукраїнського населення ніхто не враховував, і в Криму, як і в частині східних областей, встановили окупаційну маріонеткову «владу».

На подібний розвиток подій в рф можуть розраховувати, захоплюючи зараз інші українські території, де вже призначають своїх псевдоочільників.

Раніше ми повідомляли, що в рф анонсували навчання стратегічних комплексів «Ярс».

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь