Спецпроєкти

У «Київводоканалі» спростували інформацію про холерну паличку у водопровідній воді


ПрАТ «АК «Київводоканал» спростовує інформацію про те, що водопровідна вода може бути небезпечна та через неї можуть поширюватись хвороби.

Деталі

Фейкова інформація про можливий спалах холери через холерну паличку у воді поширюється в пабліках та чатах різних міст. У дописах зазначається, що навіть чистити зуби та мити фрукти і овочі необхідно винятково кип’яченою водою.

Як зазначають у «Київводоканалі», ця інформація не відповідає дійсності і, скоріше за все, слугує для дестабілізації та нагнітання паніки серед населення.

Підприємство наголошує – якість питної води контролюється за показниками епідемічної безпеки та санітарно-хімічними показниками безпечності. Жодних відхилень від ДСанПіН 2.2.4-171-10 наразі немає, водопровідна вода цілком безпечна.

«Інформація про нібито неякісну водопровідну воду є частиною інформаційної боротьби, яка точиться у рамках війни з російськими окупантами. Навіть у найскладніші часи, у період активних бойових дій навколо міста, «Київводоканал»суворо дотримувався технологій водопідготовки та подавав у домівки киян безпечну питну воду. Ми продовжуємо це робити і надалі, жодних причин для хвилювання щодо безпеки водопровідної води немає», – сказав голова правління – генеральний директор «Київводоканалу» Сергій Крушановський.

Раніше ми повідомляли, що у міський застосунок «Київ Цифровий» повернувся запис до ЦНАПів.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь