Спецпроєкти

У Львові створили експозицію на підтримку мешканців окупованих міст України


У публічному просторі Львова розмістили змінну експозицію з 12 постерів на підтримку мешканців окупованих територій України. Тематичні плакати розташовані на бетонній конструкції, яка залишилася у сквері ще з радянських часів.

фото: Віктор Височин
фото: Віктор Височин

Виставку створили студенти кафедри графічного дизайну Академії мистецтв спільно з Муніципальним мистецьким центром та у співпраці з Катериною Кіт-Садовою.

«Сьогодні ми пропонуємо актуалізувати простір, використавши бетонні рудименти скверу як місце для плакатів, які створили студенти та випускники Академії під впливом переживань війни з росією. Загалом, сквер може стати своєрідним місцем для публічних «переглядів», адже тут пролягає дорога від студентських гуртожитків до Академії. І цей простір є зручним для таких експозицій», – ділиться задумом директорка Муніципального мистецького центру Ляна Мицько.

01/7

Авторами графічних робіт є студенти кафедри графічного дизайну (викладачка Катерина Дідик), у тому числі і зі Сходу України, та резиденти Центру: Богдана Давидюк, Михайло Скоп, Віталій Руппельт.

Раніше ми повідомляли про відкриття Sakae Ramen Bar на Кульпарківській.

Фото: Віктор Височин

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь