Спецпроєкти

Дивне, химерне, фантастичне: у Києві покажуть містичну драму «Голос трави»


У середу, 27 липня, в кінотеатрі-укритті KINO42 стартує показ фільму «Голос трави» Наталі Мотузко. Квитки на сьогоднішній показ уже розкуплені, але є два додаткових покази у суботу та неділю

Що треба знати про фільм

Містична драма за мотивами оповідань Валерія Шевчука. За сюжетом стара чаклунка вирішує передати всі свої знання молодій чарівниці. Вона бере над нею шевство, навчає всім примудростям, забуваючи сказали, що за дар і можливість бути собою молода дівчина муситиме заплатити велику ціну.

Другий фільм Наталі Мотузко, знятий на Одеській кіностудії – це приклад того, чим могло стати українське поетичного кіно. Надихаючись української міфологією, Наталя Мотузко зуміла зняти вишуканий фільм, який поєднує традиції українського кіно, фольклорність з елементами фентезі.

Саме в цьому фільмі одну зі своїх перших ролей зіграла Ольга Сумська, а роль старшої чаклунки дісталася видатній українській акторці Раїсі Недашківській.

Як і більшість українських стрічок того часу, «Голос трави» фактично не мав прокату і довгий час був майже невідомим українському глядачу. Водночас його світова прем’єра відбулася на престижному Берлінському кінофестивалі, де фільм отримав схвальні відгуки, зокрема як приклад справжнього феміністичного кіно.

Сеанси «Голосу трави» в KINO42:
Субота, 30 липня, 15:00
Неділя, 31 липня, 16:30

Раніше ми повідомляли про вихід нового кліпу «Океану Ельзи» «Квіти мінних зон».

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь