Спецпроєкти

Медбатальйон «Госпітальєри» збирає кошти на 10 000 джгутів-турнікетів для поранених: як допомогти


Медичний добровольчий батальйон «Госпітальєри», що займається наданням першої медичної допомоги та евакуацією поранених воїнів з фронту, оголошує збір коштів на 10 000 джгутів-турнікетів.

Деталі

Медичний джгут-турнікет використовується для тимчасової зупинки кровотечі з верхніх і нижніх кінцівок. Він допомагає швидко перекрити кровотік і стабілізувати стан потерпілого, запобігає крововтраті та рятує життя.

«За нашою статистикою саме поранення в кінцівки є найчастішими. В перші ж секунди надважливо зупинити кровотечу,   пояснює командирка Госпітальєрів Яна Зінкевич на своїй сторінці у Facebook. Джгут-турнікет найкращій та вкрай необхідний засіб для цього. Щодня на фронті, на передовій ми потребуємо сотні таких турнікетів. Вони є дуже дорогими, тому запрошую всіх доєднатися до збору. Чим більше закупимо турнікетів, тим більше врятуємо життів. Зробити це ми можемо разом. Заздалегідь всім дякую!»

На зібрані кошти придбають джгути-турнікети американського виробника CAT (Combat-Application-Tourniquet) Generation 7 останнього покоління. Ці джгути вже добре зарекомендували себе на фронті.

Як допомогти зібрати кошти

Зробити внесок можна на онлайн-платформі для подолання гуманітарної катастрофи, спровокованої воєнними діями на території України.

Для довідки

Медичний добровольчий батальйон «Госпітальєри» діє з 2014 року з початку бойових дій в Україні, займається наданням першої медичної допомоги та евакуацією поранених воїнів з фронту.

За 8 років війни на Донбасі парамедики батальйону на передовій врятували понад 3000 поранених, а з моменту повномасштабного вторгнення до початку липня – ще понад 2200 людей.

Раніше ми повідомляли, що на Takflix вийшли дві стрічки Аліси Коваленко – документалістки, яка захищає Україну на фронті.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь