Спецпроєкти

У Києві відбудеться Bouquet Kyiv Stage-2022: дати і програма фестивалю


З 5 по 7 серпня на території заповідника «Софія Київська» вже вп’яте відбудеться фестиваль високого мистецтва Bouquet Kyiv Stage. Тема цьогорічного фестивалю — «Заради життя».

Цьогоріч фестиваль проходитиме у більш стриманому форматі воєнного часу й з урахуванням заходів безпеки: події відбуватимуться не на відкритій сцені, а в Софійському соборі, Золотих воротах та під Ясенем.

Програма

Bouquet Kyiv Stage-2022 складатиметься з музичної, виставкової, екскурсійної та кінопрограми.

Під ясенем відбудуться дискусійні панелі: філософська, літературна, мистецька.

На думку організаторів, під час війни проведення фестивалю особливо важливе – заради укріплення нашої сили духу, віри в перемогу, заради життя зараз та після нашої перемоги.

Організатори наголошують – будуть дотримані усі правила безпеки. У випадку повітряної тривоги події будуть призупинені до її відбою. Гостей події запросять перейти в безпечне укриття на території «Софії Київської», або ж спуститися у метрополітен на Золотих Воротах.

Вхід на фестиваль традиційно є безкоштовним, потрібно лише сплатити вхідний квиток на територію «Софія Київської» чи «Золотих воріт». Також цьогоріч обов’язковою є попередня реєстрація на всі події.

Подробиці можна зайти на сайті заходу чи у соцмережах – фейсбуці та інстаграмі.

Раніше ми розповідали про перший цьогорічний Squat Garage Sale, зібрані кошти від якого підуть на ЗСУ.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь