Спецпроєкти

«Друга Ріка» зіграє перший концерт в Києві з повномасштабної війни. Частина зібраних коштів – на підтримку ЗСУ


8 жовтня у київському МЦКМ «Жовтневий Палац» відбудеться благодійний акустичний концерт українського рок-гурту «Друга Ріка». Виступ пройде у рамках туру «Інша Ріка», який зупинили через повномасштабне вторгнення росії в Україну. Частина зібраних завдяки концерту коштів спрямують на підтримку ЗСУ.

Подробиці

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Valeriy Kharchyshyn (@valeriy.kharchyshyn_dr)

«Інша Ріка» – це культові пісні гурту – «Три хвилини», «Сьомий день», «Фурія», «Секрет», «Так мало тут тебе» та інші – в акустичному виконанні.

«Якщо хтось коли-небудь запитає мене, який концерт чи який тур ви переносили найчастіше, я неодмінно скажу, що це тур «Інша ріка», який ми переносили двічі, і зараз ми повертаємося до цих концертів, не дивлячись на воєнний стан в країні. Причини прості: ми маємо певні зобов’язання перед всіма, хто придбав квитки, а також продовжуємо свою благодійну діяльність, так як потреби ЗСУ не зменшуються», – прокоментував відновлення туру фронтмен гурту Валерій Харчишин. 

З початку повномасштабного вторгнення рф в Україну музиканти волонтерять: виступають для військових, підтримують благодійні ініціативи, зокрема з відновлення зруйнованих міст, та грають благодійні концерти, прибуток з яких йде на закриття потреб ЗСУ.

Нещодавно гурт випустив новий трек «Чи ти почув», який також пролунає на концерті в акустичній версії. Пісня є присвятою зруйнованим містам та постраждалим жителям України через агресію російських окупантів. 

На нижньому поверсі Жовтневого Палацу розташоване укриття. У разі повітряної тривоги усі глядачі та музиканти чекатимуть її закінчення там, після чого концерт буде продовжено.

Акустичний концерт в Києві стане першим в рамках туру «Інша Ріка», надалі гурт планує відіграти й інші перенесені концерти. 

Придбати квитки на концерт можна на сайті.

До збору коштів на підтримку ЗСУ можна долучитися за такими реквізитами:

Установа банку — ПриватБанк
МФО банку — 305299
Отримувач платежу — ЛУЧКІН ВОЛОДИМИР ЮРІЙОВИЧ
IBAN — UA213052990000026203893340711
Рахунок отримувача — 26203893340711
Валюта картки — UAH
РНОКПП отримувача — 2596502196
PayPal: lukaua@yahoo.com
Номер картки Монобанк: 5375411413432829
Номер картки Приватбанк: 5363542013946513
Sendmoney: https://privatbank.ua/sendmoney?payment=fd42fc3444
Wayforpay: https://secure.wayforpay.com/donate/dbff7399885c0 

Раніше ми розповідали про документальний фільм «ДАЛІ» – про українських жінок, які поїхали за кордон через війну.

Фото в матеріалі: Mari Cheba

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь