Спецпроєкти

Київ готується до зими: у столиці замінили майже 26 км аварійних теплових мереж


У Києві замінили майже 26 км аварійних теплових мереж у межах підготовки до зими. Про це повідомляють в КМДА.

Деталі

Гідравлічні випробування на фінальній стадії: усунено понад 2,1 тисячі пошкоджень, які могли б статися взимку; вже замінено майже 26 кілометрів мереж.

Також «Київтеплоенерго» збільшило кількість аварійних бригад у місті, і зараз аварійна служба КТЕ налічує 1260 працівників. У середньому щоденно у Києві усувають 30-40 пошкоджень теплових мереж.

Столиця закупила генератори та закупить мобільні пересувні котельні, а підтриємства теплопостачання накопичили необхідні обсяги резервного палива.

Киян просять виконати такі заходи у квартирі до зими:

  • утеплити вікна і балкони,
  • заклеїти щілини,
  • перевірити лічильники, щоб мати можливість регулювати споживання,
  • повідомляти до Контактного центру 15-51, якщо помітили недоопрацювання ЖЕКів або інших служб. 

Раніше ми писали, що цей опалювальний сезон буде найскладнішим за всі роки Незалежності – не тільки для Києва, а і для всієї України. Зараз українські міста активно готуються до холодів: перевіряють стан тепломереж, закупають пересувні мобільні котельні тощо. Містян просять подбати про себе: купити термобілизну, светру, теплі ковдри, обігрівачі тощо.

Також ми повідомляли, що за місяць кількість випадків захворювання на COVID-19 в Києві зросла у понад 7 разів. За посиланням – адреси пунктів вакцинації, де можна зробити щеплення від коронавірусу.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь