Спецпроєкти

Що сниться українцям під час війни: опитування від DreamApp


Страх, тривога за близьких, спогади про домівку і життя до 24 лютого – кожен українець по-своєму реагує на війну уві сні. Щоб показати світу наслідки війни та її вплив на психічний стан громадян, британський застосунок з українським корінням DreamApp анонсує національне дослідження.

Мета дослідження – показати, як стрес, спричинений війною, впливає на сни українців та їхнє психічне здоров’я.

Подробиці

«Сни – це важлива частина життя та ментального здоров’я. Трагічні події та стрес, який супроводжують українців останні півроку, знаходять своє відтворення у сновидіннях, – розповідає Денис Чумак, співзасновник застосунку DreamApp. – Отримані дані дозволять провести аналіз снів, побачити вплив на продуктивність і загальний стан людини й почати працювати над усуненням наслідків».

В ході дослідження українцям пропонують пройти опитування, яке складається з трьох частин. Учасники/-ці зможуть розповісти, що вони переживають у своїх мареннях, чого бояться, про що мріють та як у них відтворюються емоції, пов’язані з війною.

DreamApp проаналізує отримані дані і надасть свої висновки. Це допоможе показати світу іншу сторону війни та вкотре нагадати про необхідність підтримки українців.

«Дослідженням снів українців ми хочемо вкотре звернути увагу світу на війну в Україні. Нестандартним способом донести важливе повідомлення “допомагай Україні, не забувай про війну з росією країною-терористом”, – наголошує Ілля Янков, креативний директор DreamApp. Тільки ми розкажемо про те, що українці помирають від російської ракети, кулі або ножа — навіть у снах. І нам дуже необхідні реальні історії, щоб достукатись до світових медіа».

Раніше ми повідомляли, як долучитися до добрих справ і стати донором в Україні.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь