Спецпроєкти

Безкоштовні IT-курси для 5000 українців на Coursera: як долучитися до навчання


INCO Academy запускає свою програму Work In Tech в Україні у співпраці з ProjectorPrometheus і Відкритим Університетом Майдану. Це безкоштовні IT-курси для українців, що втратили або ризикують втратити роботу. 

Які курси доступні?

Учасники програми «Професійні сертифікати від Google» зможуть обрати один із двох курсів у сфері ІТ – «IT-Підтримка» та «Цифровий маркетинг та електронна комерція».

Безкоштовні IT-курси складаються з відеозанять, практичних завдань, тестувань. Учасники навчаться використовувати популярні інструменти та платформи, необхідні для початку роботи в ІT.

Також у програмі – менторські сесії, кар’єрні консультації, уроки англійської мови та навчання work-life балансу.

Старт програми 8 листопада. Зареєструватись можна до 7 листопада включно за посиланням.

Скільки часу потрібно на курси?

Курси можна пройти за три-п’ять тижнів щоденного навчання, та зазвичай студентам потрібно до шести місяців. Потенційним учасникам/-цям не обовʼязково мати відповідний досвід чи науковий ступінь.

Після закінчення програми випускники отримають сертифікати, визнані експертами галузі та роботодавцями.

Стежити за проєктом у соцмережах:

Раніше ми повідомляли, що GlobalLogic запускає безкоштовні курси розробки для початківців в IT. Курси розраховані на початківців, які вже мають базові знання та хочуть закріпити їх практикою. Після завершення навчання кращі студенти зможуть долучитися до проєктів компанії на позиції trainee (стажерів).

Також ми розповідали, що Projector презентує онлайн-курс про київський модернізм. Кошти від курсу спрямують на відновлення на спеціальні рахунки фондів для відновлення музеїв, навчальних та культурних установ, які постраждали від російської атаки.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь