Спецпроєкти

Одеський міжнародний кінофестиваль анонсував місяць європейського кіно


З 4 листопада розпочинається Місяць європейського кіно ініційований Одеським міжнародним кінофестивалем. У програмі представлені 52 фільми, які були учасниками міжнародних кінофестивалів на кшталт Каннського, Венеціанського та Берлінського. 

Місяць європейського кіно від ОМКФ триватиме до 29 грудня 2022 року. Покази фільмів відбудуться у Києві в кінотеатрі «Оскар» та у Чернівцях у КМЦ ім. І. Миколайчука.

У Києві та Чернівцях відбудуться покази відомих арт-стрічок на різний смак. Впродовж Місяця європейського кіно можна буде побачити: трагікомічний трилер Пола Верховена «Вона» з Ізабель Юппер в головній ролі, трилер Ніколаса Віндінга Рефна «Неоновий демон», трилер Лінн Ремсі «Тебе тут ніколи не було», фільм «Дім, який побудував Джек» Ларса фон Трієра та багато інших.

«Наша сучасна реальність здатна лякати, тривожити, збуджувати та викликати цілу палітру емоцій водночас не гірше за будь-який фільм. Та, на жаль, це наше життя, а не вигадка. Кожному з нас зараз вкрай необхідно знайти альтернативні форми існування й рефлексії. Саме для цього й існує мистецтво і кінематограф, як одна з його форм», – зазначила генеральна директорка ОМКФ Анна Мачух. 

20% коштів від проданих квитків буде спрямовано на допомогу Збройним силам України.

Раніше ми писали про українську стрічку «Як там Катя?», яка здобула перемогу на кінофестивалі CinEast Festival у Люксембурзі.

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь