Спецпроєкти

Інсталяція у вигляді вирви від знаряда: Україна вперше представила свій павільйон на Конференції ООН зі зміни клімату


З 6 до 18 листопада 2022 року в Шарм-ель-Шейху відбудеться 27-ма Конференція ООН зі зміни клімату. Україна вперше представила на заході свій окремий павільйон. Про це повідомляє Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України. 

Подробиці

У центрі павільйона — інсталяція у вигляді вирви від снаряда, якими усіяні зара українські землі. Всередині вирви понад п’ятсот кубів з переробленого матеріалу з шістнадцятьма видами українських ґрунтів — нагадування про потужний потенціал країни та її важливість для світової продовольчої стабільності. 

Тематично павільйон поділений на два блоки — наслідки війни для клімату та бачення майбутнього України як однієї з держав-гарантів та учасниць кліматичних цілей ООН.

«Наша задача — донести світу інформацію про вірність України кліматичним цілям, прагнення розвитку, а також розповісти про кліматичні злочини росії та їхні глобальні наслідки, — каже Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Руслан Стрілець.

Презентація павільйону відбулася 7 листопада.

Раніше ми повідомляли, що в Україні створять експертну групу з захисту культурної спадщини пошкодженої у результаті бойових дій. 

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь