Спецпроєкти

INTERTOP та UNITED24 випустили благодійну колекцію одягу: 100% прибутку – на потреби ЗСУ


INTERTOP Fashionshop спільно з фандрейзинговою платформою UNITED24 випустили лімітовану благодійну колекцію, увесь прибуток з продажу якої спрямований на підтримку ЗСУ.

Подробиці

До колекції увійшли футболки, худі та шопери зі слоганом UNITED24 «The Power of Freedom» та вишитим українським прапором.

Усі речі пошиті в Україні.

Вартість худі The Power of Freedom складає 1599 грн, футболки — 399 грн, а шопера — 499 грн. Колекція доступна за посиланням на INTERTOP.UA, а також у мобільному застосунку і в магазинах мережі.

У жовтні UNITED24 та Група «Метінвест» презентували «Символ незламності. Азовсталь» – браслет з використання останньої довоєнної партії Азовсталі. Кошти від продажі браслету скеровували на придбання дронів на ЗСУ. Перші дві партії браслетів вже розкуплені. Також до Дня захисників і захисниць випустили 1000 браслетів з довоєнної партії Азовсталі з написом «ВІРЮ ЗСУ», 100 з них — з автографом Валерія Залужного. Браслети розігрували за донати на комплекс боротьби з дронами.

Також ми розповідали, що у Відні відбудеться виставка українських митців і мисткинь «CONTRAPUNCT», присвячена непереборній волі до життя. Назва символізує контрастні сенси: війна і мир, життя і смерть.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь