Спецпроєкти

Київський фестиваль кіно про музику і культуру INTRO: коли відбудеться і які стрічки можна подивитися


З 8 по 11 грудня в «Жовтні» пройде 4-й фестиваль кіно про музику та культуру INTRO. Цьогоріч організатори відбирали фільми про сміливих і відкритих героїів, які не бояться протистояти суспільству і рухатися вперед, створюючи прекрасне.

До програми INTRO увійшли:

«Мобі док» – біографічний фільм про Мобі та його заплутану історію життя, музичну кар’єру та активізм, які він зумів перетворити на мистецтво.

«Гельмут Ньютон: Лихий та незрівнянний» – документальний портрет суперечливого фотографа Гельмута Ньютона. Свого часу провокативне зображення жінок дозволило Ньютону набути статусу легенди. 

The Runner – експериментальний горор і музичний фільм електронного дуету Boy Harsher. Фільм створили спеціально до виходу однойменного п’ятого альбому колективу, який побачив світ цьогоріч.

«Водуруду» – український кінобалет, який поєднує танцювальну хореографію Apache Crew та музику композитора Миколи Леонтовича, творця всесвітньо відомого «Щедрика».

Other, Like Me – документальна стрічка про гурт Throbbing Gristle та Дженезіс Пі-Оррідж. Саме їм ми завдячуємо появі такого жанру електронної музики, як індастріал.

«У пошуках Цукрової Людини» – документальний фільм про забутого музичного піонера та південноафриканську зірку 1970-х, чиє життя сповнене таємниць. Свого часу стрічка, якій вже 10 років, зібрала всі престиєжні кінонагороди – «Оскар», BAFTA та спеціальний приз журі фестивалю «Санденс».

«Італо-диско» – документальна розповідь про захопливий музичний всесвіт епохи 1980-х. Подорож у часи, коли мільйони молодих європейців відривалися під дикі біти синтетичної музики із дивними англійськими текстами, електронними ритмами та фантастичними музичними відео.

Також організатори обіцяють показати ще три картини, назви яких оголосять пізніше.

Абонементи вже доступні на сайті INTRO. Ті, хто не потрапить на покази до «Жовтня», можуть подивитися більшу частину програми в онлайн-кінотеатрі ТИТР.

Коли: 8-11 грудня
Де: кінотеатр «Жовтень» та онлайн-кінотеатр ТИТР
Квитки

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь