Спецпроєкти

Мандрівка у середньовічний Київ: ТРЦ Gulliver проводить інтерактивну виставку


З 14 листопада у торгово-розважальному центрі Gulliver відкривається виставковий проєкт «Made in Kyiv: Археологія повсякдення», реалізований за підтримки Музею історії міста Києва.

Подробиці

На виставці буде можливість зазирнути у середньовічний Київ та дізнатися, з якими речами асоціювалася столиця у давнину, як одягалися містяни того часу та з чого складався їх побут. Наприклад, кістяні ґудзики, які були прикрасою чоловічого костюма, чи перші гроші – срібники Володимира та гривні.

«Наша мета – виявити атрибути середньовічного Києва, а з їх допомогою уявити та відчути атмосферу давнього міста. Предмети, представлені на виставці, були “маркерами” поширення впливу нашої столиці. За ними Київ тисячоліття тому впізнавали за межами самого міста і навіть далеко від кордонів Давньоруської держави», – розповідає куратор виставки Олександр Пашковський.

У ТРЦ експонується частина музейних предметів у форматі фотовиставки. Поруч з кожним експонатом буде розміщений QR-код, за яким з власного  ґаджета можна поглянути на 3D-модель історичної знахідки. 

«Ви не просто побачите експонат чи прочитаєте про нього цікавий факт. За допомогою сучасних технологій історична знахідка, якій понад 1000 років, опиниться у ваших руках. Реалістичну 3D-модель можна буде збільшити, покрутити, розгледіти з різних боків», – додає маркетинг-директорка Катерина Жураківська. 

Відвідати проєкт «Made in Kyiv: Археологія повсякдення» зможе кожен охочий на 2-му поверсі ТРЦ Gulliver за адресою Спортивна площа, 1А – протягом місяця. 

Ознайомитися з виставкою у повному форматі можна у МВЦ Музею історії міста Києва за адресою вул. Б. Хмельницького, 7.

Раніше ми повідомляли, що у Відні відбудеться виставка українських митців і мисткинь «CONTRAPUNCT». 

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь