Спецпроєкти

У серіалі «Вікінги: Вальгалла» на Netflix Ярослав Мудрий є «правителем Північної росії»


Автори серіалу «Вікінги: Вальгалла» на Netflix оголосили героїв другого сезону. Серед персонажів є київський князь Ярослав Мудрий, якого назвали «правителем Північної росії».
Про це йдеться на офіційних сторінках серіалу у Twitter.

Обурення з боку користувачів/-ок соцмереж не змусило на себе чекати: у коментарях під постами в соцмережах авторам серіалу і Netflix зокрема нагадали, що Ярослав Мудрий є київським князем, а самої росії за його часів ще не існувало.

Наразі пости про правителя недоступні. Офіційних заяв з цього приводу від авторів серіалу та стрімінгової платформи ще не було.

Другий сезон серіалу, де буде Ярослав Мудрий, має вийти 12 січня 2023 року.

Минулого року спалахнув скандал через інший серіал Netflix «Емілі у Парижі». Однією з його героїнь була українка, яку показали неосвіченою злодійкою. З представниками стрімінгової платформи зв’язався міністр культури України Олександр Ткаченко.

«Відповідь Netflix на мій лист щодо образу українки в серіалі „Емілі в Парижі“ достатньо дипломатична. Подякували за зворотний зв’язок. Але про стурбованість українських глядачів зображенням українки почуто. Домовились, що у 2022 році будемо більш в тісному контакті, аби упередити подібні випадки», — заявив Ткаченко.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь