Спецпроєкти

«Цього року вибір очевидний». Україна – країна 2022 року за версією The Economist


Україна – країна 2022 року за версією британського видання The Economist. Це звання державі присудили за героїзм народу, який протистоїть агресору, повідомляють на сайті видання.

В The Economist обрали саме Україну за героїзм народу, який протистоїть агресору.

«Наші журналісти та редактори зазвичай дискутують щодо пів дюжини країн, які потрапили до короткого списку. Але цього року вибір очевидний – уперше з 2013 року, коли ми почали називати країни. Це може бути лише Україна», – зазначили у виданні у The Economist.

Також у матеріалі, присвяченому Україні, йдеться про незвичний вибір цьогоріч – адже зазвичай країною року визначають таку, життя людей в якій значно покращилося. Українцям, навпаки, стало значно важче жити через війну – але у виданні відзначили стійкість, героїм та винахідливість українського народу.

«Багато тиранів транслюють велику брехню, щоб виправдати свої злочини, і нав’язують свою волю через терор. Українці показали, що брехню можна викрити, а терору – протистояти. Їхня боротьба далека від завершення. Але їхній приклад у 2022 році був неперевершеним. Слава Україні!» – так завершується стаття The Economist.

Раніше ми розповідали, що книга про культурну спадщину України увійшла до списку найкращих видань за версією The New York Times. Книга коштує 25 фунтів. Усі кошти від продажів видавець обіцяє передати Українському ПЕН для підтримки місцевих музеїв.

Також ми публікували результати опитування щодо віри українців у перемогу над рф.

Обкладинка: Сергій Майдуков

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь