Спецпроєкти

Комедійний горор, стрічка про стосунки і класичний фільм з Бельмондо: що подивитися на кінофестивалі «Вікенд у Парижі»


З 15 до 18 грудня в київському кінотеатрі «Жовтень» відбудеться фестиваль «Вікенд у Парижі», протягом якого можна буде подивитися новинки та класичні стрічки французького кінематографа.

«Вікенд у Парижі» – програма фестивалю

Фестиваль відкриє комедійний фільм жахів «Кінцевий монтаж» від лауреата премії «Оскар» Мішеля Азанавічуса («Артист»). Картина розповідає про знімання горору, що обертаються справжнім зомбі-апокаліпсисом. Початковою фільм називався Z (Comme Z), однак назву змінили у знак солідарності з українцями, адже символ Z асоціюється з російськими військами.

Ще одна стрічка, яку покажуть на фестивалі — картина «Щоденник швидкоплинного роману» Еммануеля Муре з офіційної програми Каннського фестивалю. Це стрічка про стосунки, які починалися суто як тілесні, але переросли в дещо більше.

Подивитися можна буде і «Загін кулінарів» Луї-Жульєна Петі. Це історія дівчини, яка поєднує роботу су-шефинею з підробітком у притулку для мігрантів – водночас вона плекає мрію про власний ресторан. Фільм відзначено Нагородою за Найкращу жіночку роль на Міжнародному комедійному кінофестивалі Alpe d’Huez.

З кінокласики під час фестивалю покажуть комедію «Неперевершений» 1973 року із Жаном-Полем Бельмондо в головній ролі. Фільм оповідає про автора романів про секретного агента, а сюжет паралельно розгортається в реальному житті та книгах письменника.

Усі фільми фестивалю «Вікенд у Парижі» демонструватимуться мовою оригіналу з українськими субтитрами. Квитки незабаром можна буде купити на сайті кінотеатру.

Під час події біля кінотеатру відкриють святковий фудкорт із французькими смаколиками від сім’ї ресторанів Très FRANÇAIS.

Раніше ми публікували програму київського кінофестивалю INTRO, який стартує вже незабаром. Під час фестивалю покажуть документалку про Мобі, фільм жахів від гурту Boy Harsher, а також стрічку про Throbbing Gristle та Дженезіса Пі-Орріджа.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь