Спецпроєкти

Про дім, втрачений під час війни: у Києві презентують збірку «Ода до України»


14 січня у кав’ярні «Сквот, 17Б» відбудеться презентація збірки короткої прози та поезії «Ода до України»

Подробиці 

«Ода до України» – це історії чотирнадцяти українських письменників і письменниць про дім та про щасливі спогади, з ним пов’язані, про дім, втрачений під час війни, про місця сили і про країну, яку ми збережемо і відбудуємо. 

Серед учасників: Любов Якимчук, Олександр Михед, Любко Дереш, Петро Яценко, Жанна Капшук.

Це книжка-мандрівка, з якою можна побувати в українських Карпатах та Бахчисараї, в Донецьку та Ужгороді, у Харкові та в Одесі і в інших місцях, зустріти воїнів та біженців, вівчарів та шукачів скарбів, кримських татар та шахтарів, мисливців на привидів та дзвонарів, собак і котів. 

Книжку можна буде придбати під час презентації.

Початок заходу о 14.00 

Адреса: вул. Терещенківська, 17Б

Вхід вільний,  попередня реєстрація за посиланням

25% від продажу кожної книжки буде передано на потреби медичного батальйону «Госпітальєри».

Squat 17b – особливе київське місце, історія якого почалася у 2007 році. Протягом семи років Squat 17b був безкоштовним житлом, де збиралися близькі за духом творчі люди зі столиці та інших українських міст. Потім він став культурним майданчиком столиці. З квітня 2022-го Squat  17b працює як місце для благодійних концертів, стендапів, поетичних вечорів, ярмарків та виставок. За ці місяці у сквоті відбулися більше сорока різноформатних подій, а артисти та організатори передають зібрані кошти ЗСУ і волонтерам.

Раніше ми розповідали, що Культурний простір Squat 17b та проект Open Opera Ukraine влаштовували святкування ювілею українського філософа Григорія Савича Сковороди на честь його 300-річчя.

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь