Спецпроєкти

603 628 причин для боротьби: МЗС України та BRAND UKRAINE запускають кампанію #WhatWeAreFightingFor


До річниці повномасштабного вторгнення Міністерство закордонних справ України та BRAND UKRAINE запустили міжнародну комунікаційну кампанію #WhatWeAreFightingFor

Подробиці 

Мета кампанії – пояснити іноземній аудиторії, що територіальна цілісність України не може бути предметом обговорення та продемонструвати, що українці борються за глобальний мир усього світу.

Спецпроєкт #WhatWeAreFightingFor на офіційному сайті України Ukraine.ua розповідає про унікальність кожного регіону України. 

«Ми захищаємо свою землю, свої сім’ї, свої домівки. Кожен регіон, кожного українця та українку, кожен квадратний метр української землі. Ця кампанія розповідає світові правдиву історію нашої боротьби», – зазначає міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

Інтерактивний сайт складається з 26 статей, які розкривають справжню та багатогранну історію 24-ти областей України, Криму та Києва. Статті базуються на фактах про кожен регіон, його коріння та спадщину.  

Приєднатися до кампанії можна поширюючи інформацію в соціальних мережах та посилання на сайт за хештегом #WhatWeAreFightingFor.

Раніше ми розповідали, що Ukraïner у партнерстві з майстернею CRAFT STORY запустили проєкт про українську народну архітектуру – СТРІХА. Мета проєкту – показати автентичні архітектурні скарби українського народу, підняти питання збереження та реставрації унікальних архітектурних пам’яток.

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь